Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Najniższa cena w historii za dużego iPhone’a” według Ming-Chi Kuo

Analityk Ming-Chi Kuo sugeruje, że w 2022 roku pojawią się iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. W dużej mierze Apple zaoferuje najniższą cenę, jaką Apple kiedykolwiek pobierał za duży 6,7-calowy smartfon.

Apple iPhone 12 Mini, iPhone 12 i iPhone 12 Pro Max

Apple iPhone 12 Mini, iPhone 12 i iPhone 12 Pro Max // Źródło: Arnaud Gelineau dla Frandroid

Nadal jest 2021, ale analitycy branżowi smartfony Już teraz starają się przewidzieć 2022. W szczególności słynny Ming-Chi Kuo, który specjalizuje się w tematach związanych z Apple. Ten ostatni mówił o iPhonie 14 (jeśli jest dobrze nazwany) z ocenami, które mogą niektórych zadowolić.

Według analityka, Apple wypuści cztery modele pod koniec 2022 roku, pomimo oczekiwanej rezygnacji z modelu mini – po iPhone 13 mini, Nie ma już tak skompresowanego formatu. Powinniśmy więc spodziewać się iPhone’a 14, iPhone’a 14 Max, iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max.

Dwa iPhone’y 6,1 cala i dwa iPhone’y 6,7 cala

Jeśli chodzi o rozmiary ekranu, dwie maksymalne wersje będą szukały imponujących przekątnych 6,7 cala w porównaniu do 6,1 cala dla pozostałych dwóch wariantów. Ponadto Ming-Chi Kuo podnosi kilka”motory wzrostuW przypadku iPhone’a 2022 cytuje ekranowy czytnik linii papilarnych. Pamiętaj, że dzisiejsze telefony Apple z wyższej półki wolą polegać na Face ID.

Mówi też o głównym aparacie, którego rozdzielczość wzrośnie do 48 megapikseli w iPhonie 14 Pro i iPhonie 14 Pro Max. Jednak to iPhone 14 Max, a priori skromniejszy, zachowuje najciekawszą niespodziankę.

iPhone 14 Max w bardziej przystępnej cenie

Ten smartfon naprawdę zapewniNajniższa cena za świetny iPhoneO 6,7 cala. Specjalista wyraźnie oczekuje ceny poniżej 900 USD w USA, czyli nieco ponad 750 EUR bez podatków. Dla porównania, plikiPhone 12 Pro Max Rozpoczęty przez Atlantyk od 1099 dolarów. We Francji cena jest wyższa: 1259 euro z podatkiem.

READ  Recenzja Motorola Moto G50: 5G jest niedrogie... ale jakim kosztem?

Wszystkie te szacunki muszą zostać potwierdzone na czas. Jednak Ming-Chi Kuo zbudował solidną reputację dzięki trafnemu odgadnięciu wielu planów Apple. Dlatego ostatnie wypowiedzi doradcy w oczekiwaniu na iPhone’a 14 należy poważnie rozważyć.

Warunki App Store nie obowiązują już we Francji. DGCCRF i France Digitale atakują Apple za jego warunki umowne, które są uważane za nadużycie.
Czytaj więcej