Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wielki klub we włoskiej Serie A śpieszy się z rekrutacją Milika?

Podobno Juventus ponownie szuka Arcadiusa Milika, aby zrekompensować odejście Alvaro Moraty do Atlético Madryt. Pablo Longoria mógłby zgodzić się na wypuszczenie swojego polskiego napastnika w zamian za dobrą rekompensatę.

Wraz z możliwym przybyciem Alexisa Sancheza, administracja olimpijska chce uratować klubową kasę. Pablo Longoria wciąż ma nadzieję, że dokona kilku sprzedaży przed końcem okienka transferowego. Półtora roku po przybyciu do Marsylii Arcadius Melek mógł spakować swoje rzeczy. Ponieważ jego nowy trener nie był potrzebny, Polak będzie śledzony przez Juventus Turyn. Według włoskich mediów Calciomercato, klub z Turynu sprawdziłby nazwisko Milika na swojej krótkiej liście, aby zastąpić Alvaro Moratę, który wrócił do Atletico. Były zawodnik Napoli zna już mistrzostwo Włoch i może ulec pokusie powrotu do Serie A. Liderzy Bianconeri mogli wygłosić prezentację w najbliższych dniach. Pablo Longoria mógł pozwolić swojemu międzynarodowemu napastnikowi wymknąć się w zamian za piękny pokaz.

Przeczytaj także: Ohm: „To nie trzy gwizdki przestraszą Teodora!”

Melek nie chce przeżyć sezonu na ławce?

Arkadiusz Milik, stojąc w pierwszym dniu turnieju przeciwko Reims w niedzielę, potwierdził tego lata chęć kontynuowania przygody w Marsylii. Nie chce jednak przeżyć kolejnego sezonu na uboczu. Wraz z przybyciem Luisa Suareza i możliwym przybyciem Alexisa Sancheza, polski napastnik może zrewidować swoje plany na przyszłość.

Przeczytaj także: OM: „W zeszłym tygodniu Longoria wydała mi się wyjątkowa”

„Chciałbym zostać. Dzięki OM nadal mamy sobie wiele do zaoferowania. Jestem na ciekawym etapie kariery, z jednej strony doświadczony, ale wciąż stosunkowo młody i dobrze rozwinięty. Patrząc na Karima Benzemę, który ma ponad sześć lat, mogę być optymistą”. Arkadios Melik Źródła: Prowansja (08.06.2022)

READ  Zakłady e-sportowe