Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiedźmin 2: Henry Cavill publikuje plakat na sezon

W nowym plakacie do drugiego sezonu serialu Wiedźmin główny aktor Henry Cavill zaskakuje wszystkich fanów, udostępniając post na swoim koncie na Instagramie.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Henry’ego Cavill (@henrycavill)

Geralt ma na sobie nową zbroję, która została już pokazana w zwiastunie wydanym tego lata, a według strony wydaje się, że znajduje się w Kaer Morhen, zamku, w którym tworzy się i szkoli czarownice, zaklęcie, które zostanie również przypisane Ciri. Allan) w nowych odcinkach. Etykieta brzmi „przeznaczony do ochrony” i wyraźnie odnosi się do księżniczki uciekającej z Sintry.

W obsadzie drugiego sezonu znajdą się również: Anya Chalotra (Yenivre), Jodi Mai (Kalanth), Bjorn Helnor Haraldsson (Wschód), Adam Levy (Mossack), Mimi Ndiweni (Tisaya), Mimi Ndiweni (Fringila), Terika Wilson-Read (Sabrina) ), Emma Appleton (Renfrey), Eamonn Farren (Cahier), Joey Patty (Jasker), Lars Mikkelsen (Strigobor), Royce Pearson (Estrid), Maciej Muzia (Sir Laszlo), Wilson Radjo-Pogalt (Dara) oraz Anna Schafer (Triss).

Serial oparty na fantastycznych powieściach polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego. Modelką i producentem wykonawczym jest Lauren Schmidt Hissrich.

Niedawno, na globalnym wydarzeniu Netflix TUDUM, ogłoszono plan rozwoju Wiedźmina, który ujawnił film fabularny po Wiedźminie: Koszmar wilka tego lata, a także nową serię dla dzieci i rodzin.

Drugi sezon Wiedźmina ukaże się 17 grudnia w serwisie Netflix.

READ  Nagi: „Zatrzymuję każdego, kto chce zająć jego miejsce.”