Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adele wyciąga cyfrę „30” i odpada smak sufletu

Po sześciu latach milczenia „głos” angielskiej piosenki powrócił bezbłędnie, obciążony tajemnicami i zawsze spowity prawą stroną. Ale gdzie są prawdziwe piosenki?

To musi być trochę ekscytujące być Adele. Dajesz znak życia, dźwięk, a planeta muzyki toczy się u Twoich stóp, błagając o więcej. To też musi być trochę onieśmielające być Adele Adkins. Wczoraj byłam jeszcze nastolatką uderzając ze swoimi pierwszymi piosenkami chodnik w Londynie, kostka brukowa zamieniała się w złoto jak w popularnym teledysku, bingo, angielski pop pulsował już przy dźwiękach goniąc chodniki (2008). Młoda kobieta przeniosła się w czasie rozstania, świat na to czekał, duchy diw dusz zostały zaszyfrowane (toczenie się w Głębi), Tutoys Etta James (podpalili deszcz), Kolejne pierwsze nacięcie serca (ktoś taki jak ty). Przynieśliśmy ci Jamesa Bonda na talerzu (upadek nieba) Pozwól oddychać cztery lata między dwoma albumami, pierwszy powrót, dzień dobry, znowu działał. Kolejne pięć lat przerwy między światową trasą (2016) a czwartym albumem było kilkakrotnie przekładane, przy czym wiele razy brakowało argumentu pandemicznego.

Istnieje wiele sposobów, aby dziś opowiedzieć bajkę Adele. Promowanie jego tagu to po prostu zadowolenie ze stosów liczb i nagród. Ogromne sumy sprzedaży albumów i nagród, jakby padało. Ponowne uruchomienie maszyny Adele to zapamiętanie wszystkiego, co ważysz. I powtarzając to jeszcze przed trzydziestką, była już czczona wśród potworów. Mało sensu rozstrzygać kwestię tytułów: wiek, który wyznacza album, to za każdym razem, gdy artysta pisał piosenki. 30 Teraz, który przypomina rok 2018, rok jego wyzdrowienia z samotności, ale jakim kosztem, dowiemy się słuchając, ponieważ Adele ma zwyczaj przedstawiania swoich uczuć jak otwartą księgę – sposób na utrzymanie więzi z rasą ludzką .

  • bezpieczna płatność
  • bez zobowiązań
  • Prosta rezygnacja z subskrypcji
READ  Współpraca Paysafe z Huawei w zakresie płatności gotówkowych online w Huawei AppGallery