wideo.  Zespół francuski: „Plucie i obelgi!”  Porażkę drużyny U-18 z Polską może wyjaśnić stary spór

wideo. Zespół francuski: „Plucie i obelgi!” Porażkę drużyny U-18 z Polską może wyjaśnić stary spór

Podstawowy
Mecz ten, który odbył się w niedzielę 25 września w Limoges, nie mógł się zakończyć z powodu lawiny czerwonych kartek, które otrzymało czterech młodych zawodników „The Blues”, którym zabrakło nerwów.

„Polacy prowokowali nas gestami, pluciem i obelgami”. Zaświadczenie od zawodnika będącego członkiem kadry narodowej Francji U-18, Zebrane przez gazetę Le Parisien – dziś we Francji.

Reakcja po fiasku w meczu U18 Francji z Polską, który odbył się w niedzielę 25 września w Limoges. Mecz został przerwany przed końcem po tym, jak czterech francuskich zawodników zostało ukaranych czerwonymi kartkami za agresywne zachowanie.

? Podczas gdy Jagody zmierzyły się z Polską w meczu towarzyskim, mecz został całkowicie przerwany i zakończył się meczem nr 77, po otrzymaniu 4 czerwonych kartek? A końcówka meczu, która całkowicie się pogorszyła??#Reprezentacja Francji | #jagoda | #U19 pic.twitter.com/AWGehYTNRH

– Go_Foot (@Go__foot) 25 września 2022 r

Jak jednak wytłumaczyć, że tak wielu graczy straciło nerwy?

Według informacji otrzymanych od paryskiPomiędzy kilkoma członkami obu drużyn doszło już do rozłamu, który rozpoczął się 16 maja podczas Mistrzostw Europy do lat 17 w Izraelu. Następnie w elektryzującej atmosferze młoda drużyna Blues wygrała 6:1. W ubiegłą niedzielę 8 Francuzów (w tym młody obrońca TFC Christian Mawisa, który nie brał udziału w czerwonych kartkach) i 7 Polaków było świadkami nie mniej emocjonującego spotkania.

Przeczytaj także:
wideo. Reprezentacja Francji: Seria czerwonych kartek pomiędzy drużyną do lat 18 a meczem została przerwana

Francuzom, którzy w wyniku tej przemocy mogą zostać ukarani surowymi karami. Tym samym trenerem został Bernard Diomede, mistrz świata 98 Francja 3 : „Dla niektórych powrót do reprezentacji Francji może nie nastąpić, ponieważ muszą zrozumieć pewne rzeczy. Inni pod koniec meczu podeszli do sprawy pozytywnie i starali się uspokoić mecz. Musimy je dokładnie i chłodno przeanalizować .” „Ci, którzy zachowali się właściwie, i ci, którzy zachowali się źle. Jako trener ukarzę zawodników, których muszę ukarać.

READ  Przejście z kręgu początkujących do profesjonalnego obwodu, „delikatne przejście do innego świata”