Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WIDEO – Wojna na Ukrainie: pierwsze zdjęcia amerykańskich wyrzutni rakiet Hemars, których użycia Moskwa bardzo się boi, i w akcji

Ukraińskie Siły Zbrojne zaczęły używać w terenie amerykańskich systemów wyrzutni rakietowych Hemars (MLRS), które zostały odebrane w czwartek.

w stanie trafić Bramka 80 km oraz wieloramienne wyrzutnie rakietowe HIMARS o wysokiej mobilności, już używane na Ukrainie.

podczas gdy oni Złączony To było Czwartek potwierdzony Według Ministerstwa Obrony Ukrainy, własne Uczestnictwo w terenie To mogło być po raz pierwszy Zostało to udokumentowane w piątek 24 czerwca.

Przeczytaj także:
Wojna na Ukrainie: na Ukrainę przybyły amerykańskie wyrzutnie rakiet Himmars, których obawiała się Rosja, zdolne uderzyć w Moskwę

bardzo Bój się KremlaPonieważ jest w stanie głębiej uderzyć w rosyjskie ziemie, zwłaszcza w Moskwę, broń ta mogła być Nakręcony w pracy Nocleg od czwartku do piątku.

Przeczytaj także:
Wojna na Ukrainie: Czy wraz z dostawą amerykańskich wyrzutni rakietowych „Hemars” siły ukraińskie mogą uderzyć w Rosję aż do Moskwy?

Najbardziej zaawansowany system w Ameryce

Jak dotąd M142 HIMARSktórego pełne opanowanie wymaga co najmniej kilku tygodni, to Najbardziej zaawansowany system rakiet wielokrotnego startu w Ameryce. Powinieneś pozwolić armii ukraińskiej Spowodować więcej szkód Rosyjskie czołgi i pojazdy opancerzone z „Safe Zone”.

Przeczytaj także:
Wojna na Ukrainie: Czym są te wyrzutnie rakiet dalekiego zasięgu, które Stany Zjednoczone dostarczą Kijowowi?

rosyjski reporter

Poniższe zdjęcia, zamieszczone przez rosyjskiego dziennikarza Alexandra Coatesa, który nie powiedział, czy sam jest autorem, pokazują start Kilka pocisków w dwie lub trzy sekundy. Korespondent Komsomolskiej Prawdy potwierdza, że ​​rakiety te zostały wystrzelone przez amerykański MRLS Hemars ze Słowiańska. w Donbasie Gdzie nasilają się walki artyleryjskie.

Filmowi udostępnionemu w Telegramie towarzyszy ta wiadomość: „Pierwsze zastosowanie bojowe HIMARS MLRS w regionie Słowenii. Kto powiedział, że trening zespołowy zajmie miesiące?