Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Westinghouse nadal inwestuje w Polsce

W klasie: Biznes, wydobycie ropy
Przedmiot: Rozszerzenie działalności

Stworzenie globalnego centrum usług wspólnych w Krakowie

Cranberry Township, 24 maja 2021 r. / PR Newswire / – Westinghouse Electric ogłosił dziś nową inwestycję w Polsce, ustanawiając światowej klasy centrum dystrybucyjne w Krakowie.

Nowa lokalizacja, pierwsza w Polsce Westinghouse, zostanie otwarta w sierpniu 2021 roku w Jalbochi Business Park B. Początkowo centrum będzie zatrudniać około 150 wysoko wykwalifikowanych pracowników do różnych działań wspierających globalną organizację Westinghouse.

Westinghouse powiedział, że Polska jest w dobrej pozycji, aby pomóc osiągnąć swoje cele energetyczne poprzez inwestycje w technologię jądrową. Patrick Trailer, Prezes i dyrektor generalny Westinghouse. Istniejące wysokiej klasy możliwości w kraju poszerzą nasz zróżnicowany zespół ponad 9 000 pracowników na całym świecie i pozwolą Wellinghouse odegrać jeszcze większą rolę w potencjalnym sektorze energetycznym Polski, jednocześnie zwiększając nasze polskie możliwości w innych częściach świata.

Ogłoszenie utworzenia centrum usług wspólnych nastąpiło wkrótce po wykonaniu szeregu ważnych kroków mających na celu wzmocnienie zaangażowania Westinghouse w bezemisyjną przyszłość w Polsce. Sfinalizowanie międzyrządowego porozumienia między Polską a Stanami Zjednoczonymi o współpracy przy realizacji programu jądrowego kraju, a także p. Obejmuje to niedawne spotkanie Frakmana z polskim ministrem spraw zagranicznych przy premierze. Pełnomocnik ds. Strategicznej infrastruktury energetycznej, Piotr Nymsky.

Elektrownia jądrowa Westinghouse AP1000 Jest to najlepsza technologia w swojej klasie, zapewniająca najwyższe bezpieczeństwo i możliwości operacyjne na rynku. Oprócz unikalnych funkcji bezpieczeństwa biernego, działające zakłady nieustannie ustanawiają rekordy w branży, aby ułatwić przestoje, tankowanie i wyjątkowe współczynniki wydajności.

Ta innowacyjna technologia jądrowa nie pozwoli Polsce czerpać korzyści z czystej, bezemisyjnej energii i wysokiego bezpieczeństwa energetycznego. Umożliwi również stworzenie szeregu trwałych miejsc pracy w kraju przez cały okres eksploatacji sieci jądrowego łańcucha dostaw i działających elektrowni.

READ  Ci strażacy biorą udział w imprezie charytatywnej w Polsce, a nie w demonstracji rolników w Holandii

Westinghouse Electric CompanyPionier energii jądrowej i lider w dostarczaniu produktów i technologii jądrowych do zastosowań na całym świecie. Westinghouse dostarczył pierwszy na świecie komercyjny ciśnieniowy reaktor wodny do portu żeglugowego w Pensylwanii w USA w 1957 roku. Dziś technologia Westinghouse jest podstawą połowy elektrowni jądrowych działających na świecie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową www.westinghousenuclear.com.

Kontakt:Sarah Casella

Dyrektor ds. Komunikacji Zewnętrznej

Westinghouse Electric Company

Telefon: +1 412-374-4744

E-mail: [email protected]

Mogą Cię również zainteresować te informacje prasowe

13:30

Od ubiegłej soboty bez ostrzeżenia zakład Ashgrove Cement w Joliet zablokował 177 pracowników, Unifor Local. Jest to nielegalny lokaut, ponieważ nie uzyskano prawa do wywołania konfliktu ….

11:42

Central des Unions to Quebec (CSQ), które reprezentuje około 125 000 pracowników, którzy codziennie pracują w szkołach, służbie zdrowia i CEGEP, ujawnia dane z ankiety przeprowadzonej przez CROP …

10:45

Minister Pracy, Zatrudnienia i Solidarności Społecznej oraz minister właściwy dla regionu kontynuowali szeroko zakrojoną kampanię stymulującą karierę w branży ICT.

10:45

Podczas dzisiejszej demonstracji na ulicach Vale-Junction członkowie Związku Pracowników Olimel Vail-Junction-CSN (SDOVJ) i ich współpracownicy odwiedzili jednego ze starszych kierowników swojego pracodawcy. Dziś rano …

10:42

Od kilku miesięcy pracodawcy Excelter Co-op Saint-Anselm prowadzą rozmowy z przedstawicielami związków zawodowych, aby odnowić układ zbiorowy dla 600 lub więcej pracowników. Reszta …

10:03

Westinghouse Electric ogłosił dziś nową inwestycję, zakładając światowej klasy centrum dystrybucyjne w Krakowie. Ta nowa witryna, flagowy produkt Westinghouse w Polsce, …

Komunikacja 24 maja 2021 10:03 Wysłane i rozpowszechnione: