Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wersja Lego opóźnia grupę Overwatch 2 z powodu problemów w Activision Blizzard – Overwatch

Było to 1 lutego, aby zaznaczyć przybycie nowej grupy Overwatch 2 w Lego. Składający się z ponad 900 elementów, Tracer i Mei byli zajęci konfrontacją z ogromnym robotem, jak widzimy w scenie wcześniej sugerowanej przez Blizzarda. Jednak po skandalach związanych z nękaniem Activision Blizzard, Lego postanowiło odłożyć premierę na czas nieokreślony i ogłosiło, że ponownie rozważa współpracę.

Oto informacja prasowa opublikowana przez Lego:

Obecnie ponownie analizujemy nasze partnerstwo z Activision Blizzard, biorąc pod uwagę obawy dotyczące postępów w rozwiązywaniu uporczywych twierdzeń dotyczących kultury miejsca pracy, w szczególności traktowania koleżanek i tworzenia zróżnicowanego i integracyjnego środowiska. Po zakończeniu recenzji przestaniemy wydawać produkt LEGO Overwatch 2, który miał trafić do sprzedaży 1 lutego 2022 roku.

A partnerstwo między Lego Blizzard trwa już od kilku lat. Od 2018 roku możemy faktycznie dostać wiele produktów, w tym te przypisane do i Jackal i Chopper Bouldozer i Tracer i Fatale i Hanzo, a nawet Genji i Gibraltar Card Shuttle. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tych produktów, nie mogę Ci dać wystarczająco dużo pospiesz się z zakupemNa wypadek, gdyby marka zdecydowała się zerwać z Blizzardem.

READ  Kosmiczny Teleskop Hubble'a ponownie odpowiada