Walia – Anglia: Radość Marcusa Rashforda po zwycięstwie Anglików

0

3

Anglia

Co dalej z tą reklamą?

Nastąpiło to tuż po zwycięstwie Anglii 3:0 nad WaliąMarcus Rashford mówi do mikrofonu BBC Co najmniej możemy powiedzieć, że napastnik reprezentacji Anglii był uszczęśliwiony po tym, jak został wybrany do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. „To wspaniałe uczucie. Właśnie dla takich chwil gram w piłkę nożną. Najwspanialsze momenty, najlepsze momenty. Cieszę się, że przechodzimy do kolejnej rundy turnieju, bo mam duże ambicje związane z tą drużyną i Myślę, że możemy grać lepiej niż dzisiaj”. – powiedział pierwszy zawodnik Manchesteru United.

Następnie 25-letni napastnik ponownie rozczarował się występem w selekcji Stanów Zjednoczonych i Anglii przeciwko Walijczykowi: „Byliśmy trochę rozczarowani po wyniku z USA. Myślałem, że mogliśmy zagrać dużo lepiej. I ważne było, aby dobrze spisać się w następnym meczu. Broniliśmy znakomicie w pierwszej połowie i chodziło o szybkie zakończenie gry i podjęcie ryzyka W pierwszej połowie trener powiedział, że graliśmy dobrze, ale potrzebowaliśmy więcej strzałów – myślę, że oddaliśmy tylko dwa lub trzy strzały w tym czasie, chcieliśmy bardziej popracować nad bramkarzem i narazić się na niebezpieczne sytuacje. Następnie Marcus Rashford opowiedział, jak wykonał rzut wolny w pierwszym meczu Anglii. „Chciałbym [d’un coup franc] w pierwszej połowie, ale w drugiej było już lepiej. Po prostu starałem się być fajny i praktycznie robić to, co robiłem”. to koniec zawodnik meczu.

READ  Jadon Sancho przybywa do Manchesteru United (oficjalnie)