Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Walczyli na środku ulicy”: ujawniono gwałtowną kłótnię między Shakirą a Gerardem Pique

Nic nie jest pomiędzy Shakira A Gerrard Pique A sytuacja wydaje się pogarszać z dnia na dzień. W parze od lata 2010 roku dwie gwiazdy przeżywają bardzo słodką historię od prawie 12 lat. Razem będą mieli dwóch synów, Milana (ur. styczeń 2013) i Sashę (ur. styczeń 2015), a ich związek wydaje się od lat silniejszy niż kiedykolwiek. Kolumbijska piosenkarka i kapitan FC Barcelona to jedna z najpopularniejszych par na świecie i wydaje się, że wszystko idzie dobrze. Sytuacja jest jednak zupełnie inna… Na początku czerwca coraz głośniej krążyły pogłoski o separacji i dopiero kilka dni później para oficjalnie się rozpadła.

Oczywiste jest, że niewierność Gerarda Pique będzie głównym powodem tego rozstania, a niektóre media wskazują nawet, że Shakira zatrudniłaby prywatnych detektywów, by ścigali wielkiego przyjaciela Lionela Messiego. Z powodu podejrzeń co do działań 35-latka, możliwe, że Pumbaa Latina miałaby już tego rodzaju problem w przeszłości. W każdym razie tak mówi hiszpańska dziennikarka Silvia Towells, gość programu. salwame A kto to powiedział? Zdrada piłkarza sięga 2017 roku. W tym czasie para była na skraju rozstania i na oczach świadków wybuchła między nimi gorąca kłótnia. Walczyli na środku ulicy na oczach wszystkich.Potwierdziła w oświadczeniach zawartych w gazecie Marka.

Gerard Pique w najgorszym stanie, według prezydenta Barcelony

Teraz oficjalnie rozdzieleni, Shakira i Gerard Pique muszą rozpocząć nowe życie, a jeśli już niedawno się odnaleźli, plotki o cudzołóstwie nadal połykają Katalończyka, który jest cel krytyki. Mimo wszystko może liczyć na wsparcie prezes FC Barcelona Joan Laporta. „Pique teraz cierpi […] Przeszedł przez niemiłą sytuację z bardzo małymi dziećmi i zasługuje na uznanie i sympatię swoich fanów.Oświadcza przed zakończeniem: „Nie zważaj na plotki, które przedstawiają go jako człowieka niepoważnego, pozbawionego uczuć, niczego nie dotykającego. Mam to szczęście, że go znam i traktuję jak istotę. Jest niezwykłą osobą, która obecnie cierpi. A my musimy mu pomóc. Będę pierwszym, który obdarzy go miłością, na jaką zasługuje”..

READ  Za triumfem „Nomadland” kryje się ceremonia pod hasłem różnorodności