Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Walczyłem dla Dawida”

„Walczyłem dla Dawida”

Redagowanie
zaktualizowano

Materiał jest zastrzeżony dla subskrybentów

W tym tygodniu w wywiadzie dla Paris Match Sylvie Vartan opowiedziała o swoich wypadkach samochodowych w 1968 i 1970 roku.

W rozmowie z Paris Match Sylvie Vartan powróciła do dwóch tragedii swojego życia. Piosenkarka powiedziała, że ​​po raz pierwszy brała udział w wypadku samochodowym w 1968 roku, w którym straciła najlepszą przyjaciółkę, wówczas 22-letnią Mercedes Calmel Mendes. Czytamy: „To był straszny szok, nawet jeśli nie pamiętam tego dokładnie”.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Dwa lata później Sylvie Vartan miała kolejny wypadek na oblodzonej drodze przy wjeździe do wioski Robe (Bourgogne-Franche-Comté). W drodze na koncert z Johnnym Hallydayem i trzema innymi osobami samochód prowadzony przez francuską gwiazdę rocka wpadł w poślizg na zakręcie i wpadł do rowu. Była żona piosenkarza powiedziała: „Wybiegłam przez przednią szybę i myślałam, że zostałam okaleczona”.

„Ucieszyłem się, że Davida nie było w samochodzie”.

„W końcu przeszłam bardzo udaną operację. Byłam szczęśliwa, że ​​uratowano życie moje i Davida [Hallyday, son fils, ndlr] Nie było go w samochodzie. W tych niebezpiecznych chwilach walczyłem o niego, a nie o swoją karierę. Następnie pojechałem z nim do Stanów Zjednoczonych na drugą operację. » Ze swojej strony Johnny Hallyday przeżył jedynie ze złamanym nosem.

Sylvie Vartan jest obecnie w związku z amerykańskim producentem Tonym Scottim. Nierozłączki, małżeństwem od 1984 r., w październiku 1997 r. adoptowały małą dziewczynkę o imieniu Darina.

Obejrzyj cały wywiad z Sylvie Vartan dla Paris Match.

READ  Francja gra przeciwko Polsce