Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W kierunku innych korekt dla „dziesięciu procent”

Cały świat kocha „Dziesięć procent”, który został nagrodzony na Międzynarodowych Nagrodach Emmy 2021. Już przystosowany do Quebecu, Indii i Turcji, wkrótce będzie miał wersję brytyjską i włoską oraz listę zainteresowanych krajów. przedłuża się.

Na podstawie informacji z różnorodnyProducenci i nadawcy w Korei Południowej, Indonezji, Filipinach, Malezji, Polsce i na Bliskim Wschodzie również chcą swoich „dziesięciu procent”. Oryginalna wersja, wkrótce wróci Francja 2 Z filmem telewizyjnym i sezonem 5.

Na Filipinach jest to reżyser Eric Mate, któremu zawdzięczamy film „W pracy”, który zlecił HBO Adaptacja serialu, który odbywa się w ramach agencji artystycznej. Disney + Weź udział w Indonezji podczas grupy audiowizualnej Centrum nadawcze na Bliskim Wschodzie Jest partnerem w wersji, która zostanie pokazana na Bliskim Wschodzie – dodaje wydawniczy.

„Dix pour cent” ukazał się po raz pierwszy w 2015 roku i od razu stał się hitem wśród krytyków i publiczności, najpierw w krajach francuskojęzycznych, a potem w pozostałych częściach świata. Serial jest już dostępny w serwisie Netflix.

(podstawowa/JFA)

READ  Weryfikacja faktów: W kierunku opracowania kodeksu etycznego - wizerunek