Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Francuski aktor Gerard Jugnot w niebezpieczeństwie śmierci… Szok w ostatniej chwili!

Od prawie roku Emmanuel Macron prowadzi intensywną kampanię szczepień, aby zachęcić wszystkich Francuzów do otrzymywania zastrzyków niezbędnych do walki z wirusem Corona. Ale jeśli większość społeczeństwa zdecyduje się zaufać rządowi, niektórzy nadal się wahają. Nieufność władza wykonawcza próbuje wymazać, nakładając surowe zasady na każdego, kto nie chce się poślizgnąć. Od początku kryzysu zdrowotnego wydaje się, że osoby publiczne chcą przemilczeć dzielącą kraj decyzję. Jednak najnowsze urządzenia Macrona wywołały pewne rewolty.

Gad Elmaleh, Julien Doré, Eddie de Britto. Wielu artystów protestuje przeciwko protokołowi zdrowotnemu. Z kolei gość Radia Sud w czwartek 13 stycznia 2022 r. Gérard Jugnot wyjaśnił przyczyny swojej niechęci do zabierania głosu. Kilka dni po śmierci Igora i Grichki Bogdanowa Raphael Enthoven wyraził swoje rozczarowanie decyzją braci o nieszczepieniu się. ” Posłuchali słów Didiera Raoulta i dzisiaj nie żyją. Myślę, że dzisiaj są ze sobą w sprzeczności » Wyjaśnienie filozofa dotyczące grupy c do Ciebie.

Słowa, które zdają się przekonywać byłego członka zespołu Splendid. „ Uważam go za bardzo mądrego i bardzo prostolinijnego. Całkowicie się z nim zgadzam ». Nie zamierza jednak rozwijać tego tematu. ” Nie mówię tego głośno, bo inaczej byśmy się obrazili. Jak tylko się nie zgodzimy, grozi nam śmierć. To wciąż szalone! może się nie zgodzić. Jeśli aktor szanował różne punkty widzenia, dziś krytykuje obywateli za brak solidarności.

Aby zobaczyć również:

READ  [Prime Video] 5 filmów dokumentalnych do obejrzenia w listopadzie!