Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W centrum uwagi: Kiedy Francja odmawia wiz

W centrum uwagi: Kiedy Francja odmawia wiz

Opublikowany w:

to jest „Pytanie wzbudza coraz ożywione debaty w Afryce”. Włócznia Afryka dwudziesta pierwsza. Po zbadaniu sprawy zamkniętej granicy gazeta internetowa wyjaśnia, w jaki sposób się z nim skontaktowano „Prywatni studenci powracający na studia lub artyści utknęli w swoich domach na zaproszenie najważniejszych festiwali”.

Zobacz Lamin S. Gwinea „Uzyskałem tytuł licencjata z zarządzania i administracji biznesowej w Tours we Francji”. Ale żeby przyjechać, potrzebujesz wizy. Dwie próby i dwie porażki. do pierwszego, Jego ojciec jest gwinejskim biznesmenem. zapobiec „10 800 euro na rzecz Société Générale de Banques au Sénégal, fundacja wskazuje, że zobowiązuje się do przekazywania 900 euro miesięcznie na rzecz Lamine przez cały rekordowy rok”..

Niezła próba, ale nie będzie. Przy drugiej próbie „Jego brat, który jest również biznesmenem” wpłaca „dodatkowe 9 000 euro na osobiste konto bankowe Maine”. Ale nic nie pomaga, nadal jest. Tylko dla uzasadnienia, Lamine otrzymał jeden list z konsulatu francuskiego w Konakry stwierdzający, że istnieje „ poważne powody” za odmowę wydania wizy Aby udowodnić, że będziesz przebywać we Francji w celach innych niż te, dla których ubiegasz się o wizę studencką. »

Historia odrzucenia pojawiła się także na Wybrzeżu Kości Słoniowej

Souleymane z Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymuje list odmowy, podobnie jak Lamine z nim „z tego samego powodu” konkretny Afryka dwudziesta pierwsza. Oceńcie jednak sami na papierze: inżynier ukończył Politechnikę Yamoussoukro. Przyznał się „W jednej z najlepszych szkół biznesu we Francji w celu przygotowania dyplomu z transformacji energetycznej”. ponieważ to jest „Zawód przyszłości” Młody człowiek zeznaje. Przyszłość uniemożliwiona przez Campus France i „Globalny prywatny dostawca VFS” w Abidżanie. Jego szkoła biznesu trafia nawet do Kancelarii Francuskiej. brak odpowiedzi. W efekcie Solomon po dwóch latach nauki na odległość musi spłacić 20 tys. euro długu. Wszystko to z powodu czego? podrzędny „polityka wątpliwości” co odnosi się, jak stwierdza gazeta, do wszystkich Afrykanów ” Mówcy lub działacze społeczeństwa obywatelskiego ” Światowa Organizacja Zdrowia ekspertyza […] Najgorsze trudności w podróżowaniu po Francji”.

Wizy mogą być też bronią między Rosją a Europą

W trakcie wspaniałego reportażu w naukowiec O militaryzacji granicy europejskiej między Polską a Białorusią dowiedzieliśmy się, że „Migranci już nie przejeżdżają przez Mińsk na Białorusi, ale przez Moskwę”. Oczywiście Rosja im to ułatwia. Wszystkie rosyjskie wizy są aktualne ”, Uspokaja rzecznika straży granicznej na Podlasiu, na terenie graniczącym z rosyjską enklawą Kaliningradu. „Co jest niesamowite?Ten sam polski urzędnik nalega, To obraz imigrantów zmienił się radykalnie. Zdecydowana większość pochodzi z Afryki Subsaharyjskiej i krajów wcześniej nie zidentyfikowanych: Nigerii, Sudanu, Kongo, Togo, Beninu, Madagaskaru, Wybrzeża Kości Słoniowej, Kenii, Erytrei.. Rosja nam mówi naukowiecKieszonkowe lotnisko zostało otwarte dla lotów międzynarodowych na początku października. z Moskwy Ciągle pchaj ten okropny przemysł przekaźnikowy. Z tymi imigrantami zakładnikami Ta mieszana wojna..

Hmm, to wiza śmierci, którą dostali

Wydanie Spójrz na nie Pracownicy migrujący z Katarua dokładniej na ten temat „Tysiące zmarłych”. Ilu zginęło na tych budowach za cuda Mistrzostw Świata FIFA? skrzynia: Według tej liczby uzyskano 6751 zgonów opiekun z Londynu Po skanowaniu referencyjnym; W ich konsulatach w Katarze zarejestrowano 6751 zgonów obywateli Indii, Pakistanu, Nepalu, Bangladeszu i Sri Lanki. Francuska gazeta dodaje, że przyczyna śmierci jest nieznana „Wielu zmarłych robotników pracowało na terenach Mistrzostw Świata”. Ponieważ tutaj, od rozpoczęcia gigantycznego biznesu dwanaście lat temu, emirat Zatoki Perskiej zemścił się. obiecujemy 700 000 imigrantów, ponad dwukrotnie więcej niż obywateli Kataru, ale także 300 000 obywateli Bangladeszu, Nepalu i FilipinNapisane przez Halę Kodmani. […]. Robotnicy są gotowi zrobić wszystko, aby pracować w Katarze, a ci, którzy popadają w długi” opłacać opłaty rekrutacyjne, A to potrwa lata. nie pochwala Human Rights Watch. Dobrze zorganizowana pułapka, która miażdży mężczyzn, jest to opisane w Wydanie. gwarancja tego „System narzucony pracownikowi” […] gdzie „Jego dokumenty tożsamości zostaną skonfiskowane po jego przybyciu”. Skończy się zniszczenie tych mężczyzn, którzy są kandydatami do lepszego życia, ale zdobędą tylko prostą wizę śmierci

READ  Ankieta - Bezpieczeństwo IT jest bardzo ważne w codziennej pracy w Europie - Stuttgarter Nachrichten

Ghosts of Qatar Stadiums Kolejny duch nawiedzany przez krąg Indri…

Może pamiętasz Jean-Claude’a Romanda. Dwadzieścia sześć lat spędził za kratkami za zamordowanie żony, dzieci i rodziców. Dzisiaj we Francji Śladami fałszywego lekarza WHO, który został uwieczniony w Zniżka, bestsellerowej książki Emmanuela Carriera. Po jego uwolnieniu Opactwo Fongombault w Indre ukrywało tych, którzy chcieli zostać zapomniani. Gazeta to pamięta W latach 70. klasztor ukrywał Paula Toffera, milicjanta i zbiegłego zbrodniarza wojennego.. Przez dwa lata Jean-Claude Romand będzie dosłownie szanował swój zegarek elektroniczny. i od tego czasu? Odtąd będzie żył „Odosobniony” W rogu końca. Główny prokurator Châteauroux powiedział: oszust” : Nałożono mu prawo do bycia zapomnianym.