Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vanessa Paradis, Angel, Jennie i Penelope Cruz… gwiazdy walczą o Chanel

Vanessa Paradis, Angel, Jennie i Penelope Cruz… gwiazdy walczą o Chanel

We wtorek, 5 marca, Chanel było pełne gwiazd. W ostatni dzień Tygodnia Mody w Paryżu dom zaprezentował przed swoimi inspiracjami i przyjaciółmi swoją gotową kolekcję na jesień-zimę 2024. Wśród nich jest Penelope Cruz, która pojawiła się w czarnym gumowym stroju, żółtej koszuli i pasku w kształcie kwiatu.

Anioł też tam był. 28-letnia piosenkarka wywołała w zeszłym tygodniu spore zamieszanie na pokazie mody w Courrèges, pokazując swojego nowego boba. Tym razem Belgijka zabłysła w krótkiej, półprzezroczystej czarnej sukience i wysokich skórzanych butach.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Vanessa Paradis i Chanel, historia mająca ponad 30 lat

Podczas gdy Gigi Hadid pojawiła się na wybiegu, Vanessa Paradis była gwiazdą pierwszego rzędu. Twarz Chanel od 1991 roku, aktorka pojawiła się w kolorowej różowej koszuli i prostych błękitnych dżinsach. Obok niej były Margaret Qualley w żółtej, Charlotte Casiraghi w dżersejowych spodniach, Naomi Campbell i Ariel Dombasle.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

W ostatnim dniu Tygodnia Mody obecne były także Ines de la Fressange i amerykańska aktorka Zoey Deutch. Dziś wieczorem paryski Tydzień Mody poświęcony kolekcjom damskim na jesień/zimę 2024 zakończy się pokazem Louis Vuitton.

READ  Leticia Hallyday: Nowa „wyprawa Johnny'ego” w dobrym towarzystwie, Jade i jej nierozłączny chłopak: pokaz slajdów