Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vaimalama Chaves, szyk w Monako z chłopakiem Nicholasem

W ten weekend była Miss Francji uczestniczyła w Grand Diner, towarzyskim wieczorze obchodzonym na uboczu Grand Prix Monako.

Jest z wdziękiem i elegancją Vaimalama Chavez Pojawiła się na imprezie w Monako. W sobotę 22 maja 2021 roku kobieta, która została wybrana Miss Francji 2019 wyszła do Castelroc na nową edycję Grand Diner, imprezy towarzyskiej obchodzonej na marginesie Grand Prix Formuły 1. 26-latka w białej sukience zwisającej z pasków stała obok swojego ukochanego Nicholasa Floreya, bardzo eleganckiego w granatowym garniturze.

Czytać : Vaimalama Chaves, jej zabawne i czułe oświadczenie skierowane do swojego chłopaka

Zakochani od razu znaleźli inne postacie, takie jak Kave Adams, Helen Segara i gwiazdy choreografów „Tańca z gwiazdami” Candice Pascal, Denitsa Economova i Maxime Deremez. Oprócz Vaimalamy Chaves w podróż odbyły się również dwie królowe piękności, a mianowicie Lou Ruat (Miss Provence 2019 i pierwsze wicemistrzostwo Miss France 2020) i Lara Gautier (Miss Côte d’Azur 2020 i drugie wicemistrzostwo Miss France 2021).

Założona przez Julesa Duranda i wyprodukowana przez Noama Smajdę, Grand Diner ma na celu zgromadzenie wpływowych ludzi ze świata kultury i rozrywki, umożliwiając im poszerzenie sieci i poznawanie nowych ludzi, zawsze w prestiżowych lokalizacjach. Zawieszony z powodu pandemii, wieczór mógł świętować jej powrót podczas GP F1, Jak co roku uwagę zwracali członkowie rodziny Princely Monegasque.

Też zobaczyć : Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo z dziećmi w Grand Prix Monako

Wszelkie powielanie jest zabronione

READ  Influencerka Léna Situations celowała w ksenofobiczne obelgi po wejściu po schodach