Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uwolniony przed Czarnym Piątkiem Amazon wprowadza w piątek 7 szalonych ofert 🔥

Uwolniony przed Czarnym Piątkiem Amazon wprowadza w piątek 7 szalonych ofert 🔥

Choć Czarny Piątek oficjalnie rozpoczyna się jutro na Amazonie, sprzedawca przecenił już niektóre produkty w czwartek rano. Oto główne oferty, których nie możesz przegapić, aby uzyskać dobre oferty.

Czarny Piątek został wyeksportowany do Francji przez Amazon, który jest jednocześnie wiodącą firmą e-commerce we Francji. W ostatnich latach zdecydowano się rozłożyć ten proces na dłuższy okres, aby wszyscy mogli z niego skorzystać. Koniec z pośpiechem w D-Day (który przypada 24 listopada), ponieważ oferty są publikowane z dużym wyprzedzeniem, aby każdy mógł z nich skorzystać bez najmniejszej presji.

Wadą tej hojności jest to, że akcje nie są już koniecznie dostępne w Czarny piątek na Amazon. W rzeczywistości popyt może być bardzo duży na rynku wyższego szczebla, a zapasy znikają już od pierwszych dni prywatnej działalności. Jeśli Tydzień Czarnego Piątku rozpocznie się jutro rano (i podczas jego trwania wszystkie oferty będą wyświetlane online), Amazon opublikował już kilka informacji o rozpoczęciu Czarnego Piątku w ten piątek o północy.

Czarny piątek na Amazonie znacząco ewoluował w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Gigant e-commerce dostosował się do każdego ze swoich rynków, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Podczas tego procesu powinieneś wiedzieć, że oferty są dostępne dla wszystkich, a nie tylko dla członków Prime, jak na przykład podczas Prime Day.

Zatem szał na Czarny Piątek panuje znacznie silniejszy, a Amazon stara się zarządzać nim najlepiej, jak to możliwe, rozkładając sprzedaż w czasie. Zamiast osiągać szczytową sprzedaż w D-Day, woli rozłożyć ją na dziesięć dni. Pozwala to uniknąć konieczności jednodniowej dostawy, jak miało to miejsce w przeszłości.

Czarny Piątek to tygodniowa tradycja

Czarny Piątek to wydarzenie, które odbywa się co roku w ostatni piątek listopada, po Święcie Dziękczynienia (ostatni czwartek miesiąca) w Stanach Zjednoczonych. To niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z szalonych rabatów na tysiące artykułów ze wszystkich kategorii: AGD, high-tech, moda, kosmetyki, zabawki itp. To Amazonowi udało się umiędzynarodowić operację Czarnego Piątku około piętnaście lat temu.

READ  Globalne ocieplenie, takie jak to, którego jesteśmy świadkami, miało już miejsce w przeszłości!

Dla tych, którzy nie wiedzą, po Czarnym Piątku następuje Cyberponiedziałek, który oferuje ekskluzywne oferty w witrynach e-commerce, ale jest mniej popularny we Francji. Czarny Piątek generuje już ponad 80% swoich przychodów… z wyłączeniem internetu! Wszyscy wzięli w nim udział, a entuzjazm wciąż rósł, podczas gdy we Francji kryzys siły nabywczej stawał się już realny.

Zobacz wszystkie oferty na Amazon

Niezależnie od tego, czy chcesz unowocześnić swój sprzęt komputerowy (doskonały MacBook Air lub Pro), zafundować sobie nowy smartfon (nowy iPhone 15s w obniżonej cenie), nową konsolę do gier (witaj PS5), nowe ubranie, czy też świąteczne zakupy… Święta Bożego Narodzenia to coś, co zaspokoi każdy gust i budżet. Amazon traktuje teraz Czarny Piątek szokującymi cenami dla największych marek.

W przeciwieństwie do procesu takiego jak sprzedaż, Amazon Black Friday koncentruje się na największych markach. Nie ma strat w sprzedaży, ale Amazon obniża marżę, oferując duże rabaty procentowe na takie marki jak Apple, Samsung, Sony PlayStation czy Microsoft. To dobry sposób na zakup najnowocześniejszych, nowoczesnych produktów w bezkonkurencyjnych cenach i to na miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia.

Zalety kupowania na Amazonie

Jako wiodący francuski sprzedawca internetowy, Amazon jest kluczowym graczem, jeśli chcesz kupować rzeczy w Internecie. Gigant zapracował na swoją reputację dzięki jakości swojego katalogu i ofert podczas Czarnego Piątku. Niezależnie od tego, czy jesteś członkiem Prime, czy nie, masz możliwość poczynienia prawdziwych oszczędności na wszystkich głównych markach i kategoriach. Technologia i sprzęt AGD są bestsellerami.

W ramach Czarnego Piątku w 2023 r. Amazon zamierza jeszcze bardziej obniżyć ceny we Francji, aby zareagować na spadek siły nabywczej Francuzów. Pozwala to zaoszczędzić od 20 do 80% na produktach wszystkich typów i nowszych tematach. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie dobry dla swojego portfela.

READ  Plotka: zapotrzebowanie na GPU Radeon RX 7900 może przekroczyć podaż w momencie premiery

Jeśli masz okazję po raz pierwszy rzucić okiem na Amazon w ten czwartek, teraz jest dobry moment: dzięki temu możesz uzyskać dostęp do pierwszych ofert z okazji Czarnego Piątku bez żadnego nacisku. Im dłużej zwlekasz, tym większe ryzyko wyczerpania się zapasów. Na przykład w zeszłym roku Amazon nie miał prawie żadnych zapasów w poniedziałek przed Czarnym Piątkiem. Wszystko będzie się działo pomiędzy czwartkowym rankiem a niedzielnym wieczorem, po czym należy spodziewać się zakłóceń w głównych odniesieniach.

W 2023 r., podobnie jak w zeszłym roku, Amazon oferuje elastyczność w zakresie zwrotów: możesz kupić już dziś i zwrócić zakup (i otrzymać zwrot pieniędzy) do końca stycznia. Dzięki temu nie musisz odsprzedawać prezentu świątecznego (ze zniżką) po zakończeniu roku. Amazon odbierze go od Ciebie, jeśli zajdzie taka potrzeba, a następnie będziesz mógł kupić coś innego bez żadnych rabatów. Prawdziwa zaleta, za którą nie podążają inni sprzedawcy internetowi we Francji.

Aby rozpocząć Czarny Piątek na Amazon, tutaj:

Zobacz wszystkie oferty na Amazon

Co musisz wiedzieć o naszych dobrych ofertach

Ta treść jest dostarczana przez ekspertów dobrych rad z 01net.
Redakcja nie była zaangażowana w tworzenie tych treści. 01net może otrzymać wynagrodzenie, jeśli jeden z jego czytelników dokona zakupu za pośrednictwem linków zawartych w tym artykule. Ceny wymienione w tym artykule mogą ulec bardzo szybkim zmianom.