Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten przerażający karabin szturmowy ma nieskończony zasięg obrażeń w Modern Warfare 3

Ten przerażający karabin szturmowy ma nieskończony zasięg obrażeń w Modern Warfare 3

Cyryl Bomatiod

Analiza statystyk karabinów szturmowych w Modern Warfare 3 ujawniła broń, która jest absolutnie niszczycielska na każdym dystansie.

Modern Warfare 3 wciąż się rozwija, w miarę jak gracze ponownie zapoznają się z klasycznymi mapami MW2. W tej chwili duża część społeczności jest zajęta uwalnianiem broni przeciwko bardzo znienawidzonemu systemowi Arsenal.

Jednak niepoprawny Tryhards i inni eksperci Call of Duty zaczęli już analizować każdą dostępną broń w poszukiwaniu rzadkiego klejnotu, który mógłby zdominować rozwijającą się meta MW3.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeśli chodzi o karabiny szturmowe, łatwo zakochać się w SVA 545 i MCW.

Ale statystyki ujawnione przez kamerzystę EkskluzywnyAce Pokazuje, że karabin szturmowy całkowicie zniknął z radarów pomimo doskonałego TTK i nieistniejącej redukcji obrażeń.

Holger 556: Karabin szturmowy o nieskończonym zasięgu obrażeń

W filmie opublikowanym 15 listopada 2023 r. YouTuber CoD TheXclusiveAce porównał zasięg TTK, celność i zasięg obrażeń nowych karabinów szturmowych w Modern Warfare 3.

Statystyki zebrane przez kamerzystę dostarczają wielu kuszących informacji.

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty na gry, programy telewizyjne, filmy i technologie

Artykuł kontynuowany po reklamie

Dane potwierdzają na przykład, że SVA 545 przewyższa swoich konkurentów w odległości poniżej 30 metrów dzięki ultrakonkurencyjnemu TTK i doskonałej celności. Dowiadujemy się również, że bardzo popularny MCW charakteryzuje się doskonałą celnością dzięki doskonałej prędkości pocisku, nawet jeśli opłaca się to najgorszym TTK wśród karabinów szturmowych, na wszystkich dystansach.

Jednak najbardziej zaskakuje zupełnie inny karabin szturmowy: Holger 556. Ten ostatni to AR średniej klasy, jeśli liczymy na TTK na krótkim dystansie lub na jego celność. Holger 556 ma jednak wyjątkową zaletę.

Artykuł kontynuowany po reklamie

EkskluzywnyAce

W rzeczywistości ten AR wydaje się nie mieć redukcji obrażeń, co oznacza, że ​​zadawane przez niego obrażenia są całkowicie stałe, niezależnie od odległości pomiędzy strzelcem a celem. Na dystansie 10 m i 70 m Holger 556 ma atrakcyjny TTK wynoszący 306 ms, a do zabicia wystarczą tylko 4 strzały.

Z tej prostej analizy statystycznej wynika, że ​​TheXclusiveAce uznał Holgera 556 za najbardziej wszechstronny karabin szturmowy w MW3, dzięki bardzo konkurencyjnemu i dość spójnemu TTK na dystansie.

Jeśli chcesz przetestować teorię, możesz zrobić tylko jedno: spróbować.

Artykuł kontynuowany po reklamie