Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uśmiechy wywołują uśmiech na twarzy Prowansji

Ogłoszenie 15 milionów euro inwestycji w najnowocześniejszą fabrykę, gdy kryzys jeszcze nie minął, może wzbudzić zazdrość, ale projekt Biotechnologia dentystyczna Dla Smilersów wystarczy, by wzbudzić optymizm. ” Nie dajemy mężczyznom z moim partnerem Bruno Tiffigny. Kiedy decydujemy, robimy to i idziemy do przodu! „Wskazuje Filip Ferran, CEO Biotech Dental, który 10 czerwca wprowadził na rynek urządzenie o powierzchni 3500 metrów kwadratowych2 Do wybudowania przez grupę w Krau, na powierzchni ponad 10 000 metrów kwadratowych2, w Salon-de-Provence, do drukowania 3D ortodoncji w celu przywrócenia pięknego uśmiechu.

Biotech Dental nabiera amerykańskiego akcentu

Smilers zatrudnia około stu osób, a w 2025 r. powinno mieć ich 300, dzięki tej doskonałej instalacji przyszłego przemysłu, która ma docelowo zwiększyć swoją wydajność do 10 000 niestandardowych kalendarzy stylistów dziennie, obecną jednostkę w rejonie Gandonne salon opuszcza 2000 dziennie. Jej produkcja objęta 100% gwarancją francuskiego pochodzenia będzie sprzedawana na arenie międzynarodowej dentystom i ortodontom. “ Jesteśmy dumni, że możemy to zrobić tutaj, aby uczestniczyć w gospodarczym rozwoju miasta ”, odnosząc się do Philipa Ferranda. Zaprojektowany i zbudowany przez firmę architektoniczną EMH GSE Od września 2022 r. strona będzie miała „ Największe fabryczne zera dla europejskiej fabryki ”, jej główny konkurent, Amerykanin, który wybrał ze swojej strony Polskę. Projekt współfinansują Banque Populaire d’Europe i Bpi France.

Odwaga do inwestowania

Wybrani urzędnicy zaproszeni do sformalizowania tego projektu z zadowoleniem przyjęli wybór przedsiębiorców. Reprezentant Jean-Marc Zoldy wyraził swoje zadowolenie, że Biotech Dental, który niedawno założył filię w Stanach Zjednoczonych, odważył się podbić rynki w Ameryce Północnej, aby dalej się rozwijać. ” Jest ambasadorem Francji na świecie Podkreślił, że firma sprzedała do tej pory ponad dwa miliony implantów dentystycznych w około pięćdziesięciu krajach.

READ  Obsługiwane tytuły: Quebecor, JPMorgan Chase, Cogeco, EasyJet, Tesco, Toshiba

Burmistrz Salon de Provence, Nicolas Isnard, zwrócił szczególną uwagę na lokalny wpływ, jaki takie inwestycje generują na zatrudnienie młodzieży. ” Bez was dwóch setki ludzi nie robiłoby tutaj interesów… To nie przypadek. Jesteście wyjątkowymi przedsiębiorcami, którzy odważyli się podjąć ryzyko tworzenia miejsc pracy i umożliwienia rodzinom dostępu do zasobów i godnego życia. „W tym samym duchu radny hrabstwa Eyguières Henri Pons i burmistrz Eyguières Henri Pons stwierdzili, że” Kiedy tworzymy bogactwo, możemy je redystrybuować Natomiast Jean-Luc Chauvin, prezes Izby Handlowo-Przemysłowej Aix-Marseille-Provence, nalegał na śmiałość Philippe Ferranda i Bruno Thievena, ponieważ poprzez swoją strategię przyczyniają się do zmiany wizerunku tradycyjnego przemysłu.

Biotech Dental szykuje się, by pochłonąć to wszystko

Upperside, spółka holdingowa, która nadzoruje wszystkie działania, ma obroty w wysokości 133 milionów euro i 1021 pracowników w służbie zdrowia, przemyśle, sztucznej inteligencji, kosmetykach i sporcie… Wiodąca firma, Biotech Dental, urodzona w 1987 roku, sama waży dziś 90 milionów euro i 700 pracowników. Co więcej, odzwierciedla się to nie tylko na terenie jego sprzedaży czy funkcji. Grupa zapowiedziała również powołanie na okres pięciu lat katedry badawczo-rozwojowej przy Uniwersytecie Aix-Marseille „Baca Dental” w celu opracowywania nowych rozwiązań technologicznych w chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji i szczękowo-twarzowej. ” W Salonie uruchomimy również technika dentystycznego BTS z roczną specjalizacją z grafiki komputerowej. Mamy nadzieję, że rozpoczniemy we wrześniu 2021 roku. To szkolenie do nowego zawodu, który zakorzeni się w mieście. Philippe Ferrand ufa.