Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Un Si Grand Soleil In Advance: Podsumowanie odcinka Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. [SPOILERS] – Seriale informacyjne w telewizji

W następnym odcinku „Un Si Grand Soleil”… Gdy Jonathan idzie w drogę, Antonin kończy swój związek z Anissą.

Uważaj, poniższe akapity zawierają spoilery dotyczące odcinka Un Si Grand Soleil, który zostanie wyemitowany w poniedziałek wieczorem we France 2! Jeśli nie chcesz nic wiedzieć, nie czytaj!

Poniedziałek 7 czerwca 2021 w Un Si Grand Soleil…

Jonathan osiąga swój koniec

Jonathan i Ewa wracają z weekendu w Barcelonie szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Ale powrót do rzeczywistości jest skomplikowany dla Jonathana, kiedy otrzymuje telefon od agencji nieruchomości z informacją o odrzuceniu czeku na kaucję budowlaną. Brat Florenta pośpiesznie dzwoni do Laetitii i zaprasza ją na kolację pod pretekstem, że chciała się z nią zobaczyć od spędzonej razem nocy.

Tymczasem Eve opowiada Mo o szczegółach swojego weekendu z Jonathanem. Nawet jeśli lubi spędzać z nim czas, nauczycielka francuskiego, który doskonale wie, że nie jest człowiekiem godnym zaufania, nie udaje się nawiązać z nim poważnego związku. W pokoju odwiedzin Jonathan spotyka Michela, który twierdzi, że jest w stanie uwolnić 10 000 euro utracone po jego wyjściu z więzienia w ciągu dwóch dni.

Następnie Jonathan jedzie wieczorem do Laetitii. Po chwili intymności uważa, że ​​powinien natychmiast odejść, tłumacząc, że czek na kaucję został odrzucony z powodu zakupu materiałów do uruchomienia centrum zasobów. Nie chcąc go widzieć, Lytes oferuje swoją pomoc. I choć poza protokołem, bankierowi udało się zmusić ich do debetu do 2000 euro.

Antonin kończy swoją historię z Anisa

Nie mając od piątku wiadomości o swoim chłopaku, Anisa wykorzystuje spotkanie z nim w szkolnych korytarzach, aby uzyskać odpowiedź. Wściekły Antonin kładzie kres ich historii. Mo, który słyszał ich wymianę, dołącza do córki, aby zrozumieć, co się dzieje. Wiedząc, że zachowanie młodego mężczyzny zmieniło się od czasu napaści na Lailę, Mo idzie się z nim spotkać i próbuje uświadomić mu, że nie jest odpowiedzialny za śmierć dziewczyny. Ale nic nie pomaga, nastolatek traci panowanie nad sobą i nalega, by zostawić go w spokoju.

READ  Kłótnia między mężczyzną a kobietą wywołuje skandal

W pobliżu Claire zastanawia się, dlaczego David nie miałby się rozwieść, skoro pociągali go mężczyźni. Nie zamierza krzywdzić kobiety, którą kocha, ale zdaje sobie również sprawę, że potrzebuje Rose w swoim życiu i przeżywania przygód z mężczyznami.