Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ujawniono zdjęcie opuchniętej twarzy aktora

Ujawniono zdjęcie opuchniętej twarzy aktora

Po swojej pierwszej porażce w Londynie w 2020 roku Johnny Depp po raz kolejny próbuje oczyścić swoje imię. W sądzie w Fairfax jego była żona Amber Heard twierdzi, że padła ofiarą przemocy werbalnej i fizycznej podczas ich krótkiego małżeństwa.

pozew o zniesławienie między Johnny Depp do jego byłej żony Amber Heard Nadal trwa w sądzie w Fairfax w stanie Wirginia. W czwartek, 28 kwietnia, przyszła kolej na byłego ochroniarza aktora, który zeznawał zdalnie, za pośrednictwem wideo, z Anglii. Nieprzyjemna mowa Amber Heard, która przeszła już dyplom lekarza psychiatry Twierdzi, że cierpi na zaburzenie osobowości .

Następnie od 2006 roku ochroniarz Johnny’ego Deppa, Malcolm Connolly, uważnie śledził chaotyczny romans między swoim klientem a aktorką, który rozpoczął się po ich spotkaniu na planie filmu „Rum Express” (wydanego w 2011 roku). „Na początku był to Hadeel. Wszystko było świetnie. To był okres miesiąca miodowego i tak, szło dobrze” – wspominał, stając przed sądem przez teleskopowy ekran, jak donosi Daily Mail. „Wspaniale było znów widzieć Johnny’ego szczęśliwego. Amber była sympatyczna, urocza – jak zawsze – i słodka.”

Co dalej z tą reklamą?

Amber Heard w sądzie Fairfax podczas procesu przeciwko byłemu mężowi Johnny’emu Deppowi 28 kwietnia 2022 r.

© Michael Reynolds / AP / SIPA

Ale romantyczny nastrój szybko się pogorszył, gdy powiedział: „Amber zaczęła się zmieniać. Zacząłem stawać się bardziej ognisty i wymagający. Widziałem, że Amber chciała nosić majtki w tym związku. To było takie oczywiste” – dodał, pamiętając, że aktorka mogła mieć Staje się „zimno w mgnieniu oka”. Ze swojej strony Johnny Depp stopniowo przestał milczeć.

Co dalej z tą reklamą?

„Obrzęk w kąciku ust, siniak w oczodole”

Jeśli ochroniarz nigdy nie był świadkiem przemocy fizycznej, twierdzi, że słyszał kilka argumentów: „Słyszałem krzyki bursztynu. Słyszałem krzyki i krzyki”. Malcolm Connolly mówi również, że zauważył zadrapania i skaleczenia na twarzy swojego słynnego klienta, z poparciem Zdjęcie przedstawiające Johnny’ego Deppa z blizną na twarzy wraz z Amber Heard, w 2013 roku.

„Od razu zauważyłem, że większość tych śladów występowała po lewej stronie jego twarzy (…). Na jego szyi mogły pojawić się zadrapania. Może spuchnięty kącik wargi Siniak kuli stał się bardziej regularny. Nie każdy tydzień, ale to na pewno się dzieje.” Certyfikat obsługuje Wersja Johnny’ego Deppa, który twierdzi, że padł ofiarą przemocy domowej a nie odwrotnie.

Co dalej z tą reklamą?

Co dalej z tą reklamą?

Przeczytaj także: Proces Johnny’ego Deppa przeciwko Amber Heard: podsumowanie ich niepowodzeń w 5 kluczowych punktach

Sześć lat po ich separacji Johnny Depp pozywa swoją byłą żonę o zniesławienie po tym, jak opublikowała ona w „Washington Post” w 2018 roku felieton, w którym wspomniała o oskarżeniach o przemoc domową wobec aktora, bez mianowania. Twierdząc, że te oskarżenia poważnie zaszkodziły jego karierze, Tak bardzo, że kosztowało go to jego rolę w Piraci z Karaibów. i „Fantastyczne zwierzęta” » Johnny Depp żąda od swojej byłej żony 50 milionów dolarów. Ta ostatnia zaatakowała z kolei jej roszczenie o 100 mln dolarów, aby zrekompensować nękanie, którym była poddawana od początku trudności małżeńskich. W przyszłym tygodniu przyjdzie kolej na aktorkę, by zeznawać i bronić się.

READ  Ciężka walka z ogniem moździerzowym