Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Udany zakład Arika Malika

Pod koniec 2020 roku Arik Melek zamiatał boczny tor w Neapolu. Mijały tygodnie, a on nadal nie miał szansy znaleźć pierwszego piętra dywizji. Jeśli chodzi o Śląsk, zmniejszyły się szanse znalezienia się w gronie Polaków powołanych do przeciwstawienia się euro. Musiał znaleźć sposób na powrót na środek sceny.

Sugestia OM pojawiła się we właściwym czasie. Nawet jeśli dotarł do kwatery głównej, znalazł się pośrodku wyrzutni Ansar. Że klub nie ma trenera po rezygnacji Andre Velasa Boisa i ostatecznie straci Jacques-Henri Aero, swojego szefa. W szczytowym momencie nieszczęścia doznał kontuzji mięśni, która spowolniła jego debiut olimpijski po pierwszej kombinacji w grupie w Monako, gdzie zastąpił Dario Benedetto podczas meczu.

Nie ma w tym niczego złego. Arik Malik pójdzie do pracy. Zignoruj ​​kontekst. Skoncentruj się tylko na celu, jakim jest zajęcie miejsca w wyjściowym składzie. Znajdź drogę do przeciwnego celu. A wraz z nim, aby przekonać portugalskiego trenera Polski Paulo Sousę, że zasługuje na swoje miejsce w wieku 26 lat.

Nie zajęło mu dużo czasu, zanim stanął na nogach. ” Ma klubowy profil jak OM. Jest wojownikiem i ma cechy, do których przyciąga swoich zwolenników »Po przyjeździe opowie o nim jego rodak Stanislas Caruat, były zawodnik NIM i polski ekspert piłkarski FC Martigues. Arik Melek pokazał to od pierwszej kadencji w Lens.

Król strzelców klubu

Prawie w czternastu grach

Z ośmioma bramkami na koncie, po zaledwie czternastu meczach Ligue 1, miał najlepszy występ w ofensywie. Spotyka Floriana Thuvena, którego licznik wciąż utknął na ósmej po trzydziestu sześciu grach. Dimitri Payet strzelił siedem goli w trzydziestu dwóch meczach. Dario Benedetto, poprzednik giganta Tichiego, trafił do przeciwnej bramki tylko pięć razy, w 31 meczach.

Jego sukces odegrał ważną rolę w przywróceniu OM w klasyfikacji. Jeśli Phocéens zajmie piąte miejsce, będą mu winni duży dług. Ponieważ za każdym razem, gdy zdobędzie bramkę, olimpijczycy zdobywają przynajmniej jeden punkt. Pomimo jego rzutu karnego w hat-tricku przeciwko Angers, który zapewnił zwycięstwo.

READ  Mercato – Paris Saint-Germain: To koniec, poddaje się przeprowadzce do Paryża!

Ten cel w ostatnią niedzielę jest znakiem rozpoznawczym. Jak w Lens, Brest i Reims (45mi(Przeciwko Lyonie) 44mi) Lub Montpellier, pojawia się pod koniec okresu. Również pod koniec pierwszej połowy Arik Melek strzelił gola w Coupe de France, przegrywając z Canet-en-Roussillon.

W czternastu meczach stał się integralną częścią systemu Jorge Sampaoli. Jego sukces pozwolił mu wybrać euro. Tak więc Arik Melek zdołał przyjechać do OM. Został wypożyczony na 18 miesięcy przez Napoli (z obowiązkową opcją zakupu) i nadal ma jeden mecz, w Metz w niedzielę, aby poprawić swoje statystyki na igrzyskach olimpijskich. Będzie miał wtedy cały sezon, aby potwierdzić to, co pokazał do tej pory.