Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tymczasowe aresztowanie Pierre’a Palmede: komik pozostaje w szpitalu

To życie się skończyło

Pierre Palmede został osadzony w swojej sali szpitalnej „ze względu na stan zdrowia”, po tym jak Sąd Apelacyjny zdecydował o umieszczeniu go w areszcie śledczym.

Niewykluczone, że w najbliższych dniach, na zielone światło od lekarzy, zostanie przeniesiony do zakładu karnego.

Dziękujemy za śledzenie nas na BFMTV.com.

Pierre Palmede nadal przebywa w szpitalu i nie został przeniesiony do więzienia „ze względu na stan zdrowia”.

Sąd w Mellon poinformował, że aktor Pierre Palmede, którego paryski sąd apelacyjny zdecydował w poniedziałek o umieszczeniu go w areszcie tymczasowym, został „umieszczony w areszcie” w kremlowskim szpitalu Bicetre, gdzie przebywa obecnie.

Nie został więc przeniesiony do więzienia. Sąd w Mellon wskazał, że decyzję tę uzasadniono „stanem zdrowia zainteresowanego”.

W jaki sposób komik zostanie umieszczony w areszcie?

Prokurator w Melun będzie musiał ocenić moment, od którego minął stan zdrowia Pierre’a Palmeda, który w sobotę doznał udaru mózgu.I Będzie to zgodne z tymczasowym aresztowaniem.

„Prawnik Pierre’a Balmeda musi poprosić o ekspertyzę medyczną, aby biegli lekarze z Sądu Apelacyjnego mogli wydać opinię na temat zgodności stanu zdrowia Pierre’a Balmeda z jego pobytem w więzieniu” – komentuje prawnik BFMTV Me, Hector Lagwani.

Prokurator z Melun może ostatecznie zdecydować, że Pierre Balmad nie będzie więziony, uważa Eric de Coumon, prawnik specjalizujący się w prawie drogowym.

„Nie trafi do więzienia, dopóki lekarze nie stwierdzą, że jego stan nie pozwala na karę pozbawienia wolności. Może to potrwać tygodnie, a nawet miesiące, w zależności od konsekwencji jego udaru. Dla mnie decyzja izby przesłuchań ma charakter czysto informacyjny”.

Przeczytaj nasz pełny artykuł

„The Smack”: Kiedy Pierre Palmede bał się więzienia w swojej autobiografii

W 1995 roku Pierre Palmede został już skazany za używanie kokainy, nałóg, o którym wielokrotnie się otwierał. Aktor opisał swój czas w sądzie w swojej autobiografii, która została opublikowana w 2019 roku.

„Powszechnie mówi się, że sąd jest jak teatr życia. Głupotą jest tak mówić. A ci, którzy tak twierdzą, nigdy nie staną przed sędzią. Bo my tam jesteśmy, bez względu na to, jak bardzo próbujesz się ukryć, uszczypnąć się, taka jest prawda. Kropka. A może nawet więzienie. Na końcu drogi”, wyjaśnia V.I Powiedz mojemu tacie, że jestem sławny.

READ  Wytypuj NAGRODĘ TIMOKO

Według relacji komika, powód następnie zażądał 4 miesięcy więzienia w zawieszeniu i grzywny w wysokości 10 000 franków (około 2270 euro) przeciwko niemu. Akt oskarżenia, jak powiedział, przyjął „jak policzek”.

Przeczytaj nasz pełny artykuł

Więzienie Fresnes zarządza nakazem osadzania Pierre’a Balmeda (informacje BFMTV)

Według źródła zaznajomionego ze sprawą, z którym skontaktowała się BFMTV, nakazem złożenia zeznań zarządza ośrodek więzienny Fresnes w Val-de-Marne. Termin tymczasowego aresztowania zależy od jego stanu zdrowia.

Krajowy Zakład Zdrowia Publicznego (EPSN) we Fresnes jest strukturą wyłącznie dla kobiet, mężczyzn i nieletnich, którzy zostali zatrzymani, skazani lub oskarżeni. Zawiera 80 łóżek szpitalnych.

Pierre Palmede uwięziony z dwóch powodów (Informacja RMC)

Izba Śledcza Sądu Apelacyjnego w Paryżu zdecydowała o umieszczeniu Pierre’a Palmade w areszcie tymczasowym z dwóch powodów, według informacje rmcRyzyko nawrotu i konieczność kontynuowania badań.

Sąd uznał, że rzeczywiście istniało ryzyko ponownego prowadzenia pojazdu pod wpływem kokainy, co uzasadniało zastosowanie tymczasowego aresztowania na wniosek Prokuratury.

Według naszych informacji, trzej sędziowie w izbie śledczej paryskiego sądu apelacyjnego również podtrzymali potrzebę kontynuowania toczących się dochodzeń w ramach informacji sądowych dotyczących zabójstw i nieumyślnych obrażeń.

Aresztowanie Pierre’a Palmede: jaka jest decyzja „natychmiast wykonalna”?

Izba śledcza paryskiego sądu apelacyjnego nakazała tymczasowe aresztowanie Pierre’a Balmada z nakazem przekazania. Decyzja jest „natychmiast wykonalna”, jak określił to paryski prokurator w komunikacie prasowym.

Oznacza to, że „prokurator może w każdej chwili podjąć decyzję o zamknięciu Pierre’a Palmeda, ale prokurator może zdecydować o przeczekaniu na podstawie zaleceń lekarzy” – wyjaśnia adwokat karny Avi Biton w BFMTV.

Zauważa również, że „obrońcy mogą zażądać ekspertyzy, aby zapytać, czy stan zdrowia pozwala na zatrzymanie”.

Umieszczenie Pierre’a Balmeda w areszcie tymczasowym: decyzja sprzeczna z decyzją wydaną przez sędziego ds. wolności i aresztu

Nakazując tymczasowe aresztowanie Pierre’a Palmade’a, Sąd Apelacyjny w Paryżu postępuje zgodnie z wnioskami prokuratury, ale sprzeciwia się decyzji sędziego ds. Wolności i Aresztowań. Ten ostatni nakazał objęcie 54-letniego aktora dozorem sądowym z elektroniczną bransoletką.

READ  Jakie są ramy bezpieczeństwa wizyty króla Karola III we Francji?

Pierre Palmede do tej pory przebywał w areszcie domowym w szpitalu Paul Brosse w Villejuif, zanim w sobotę został przeniesiony do kremlowskiego Pesetre po udarze mózgu.

Czy stan zdrowia Pierre’a Palmeda jest współmierny do zatrzymania?

Sąd Apelacyjny w Paryżu nakazał tymczasowe aresztowanie Pierre’a Palmede w poniedziałek, ale w tej sprawie pozostaje niewiadoma: czy stan zdrowia aktora jest zgodny z aresztem?

Decyzja należy do lekarzy. To oni dadzą zielone światło, kiedy będzie można go przenieść do aresztu. Może to potrwać kilka dni. „Musi być wcześniejsze doświadczenie”, powiedział Mi Hector Lagwani, adwokat w sprawach karnych, w BFMTV.

Po wypadku samochodowym 10 lutego, który wymagał hospitalizacji, aktor doznał udaru mózgu w ostatnią sobotę.

Czy Pierre Palmede trafi do szpitala więziennego? Decyzja należy do prokuratora generalnego Mellona

Czy Pierre Palmede trafi do szpitala więziennego? Prokurator Melun jest teraz odpowiedzialny za wykonanie decyzji podjętej w poniedziałek przez Sąd Apelacyjny w Paryżu.

W szczególności prokurator skontaktuje się z administracją więzienną w celu ustalenia najbardziej odpowiedniej instytucji do jego przyjęcia. Istnieją szpitale więzienne, na przykład we Fresnes w Val-de-Marne lub w więzieniu zdrowia w 14. dzielnicy Paryża.

Pierre Palmade zostanie aresztowany z nakazem skierowania

Sąd Apelacyjny w Paryżu wydał decyzję w poniedziałek o godzinie 11:53: Pierre Palmede zostanie umieszczony w areszcie tymczasowym z nakazem skierowania.

54-letni komik i aktor jest oskarżony o morderstwo i nieumyślne uszkodzenie ciała po wypadku, który spowodował 10 lutego w Seine-et-Marne, będąc pod wpływem kokainy.

Prokuratura Mellona wniosła o tymczasowe aresztowanie ze względu na „ryzyko nawrotu” i odwołała się od decyzji Sędziego ds. Wolności i Aresztu o umieszczeniu go w areszcie domowym w Służbie Leczenia Uzależnień.

>> Cały nasz artykuł można przeczytać tutaj.

Czy Pierre Palmede może trafić do więzienia mimo udaru mózgu?

Aktor doznał udaru mózgu w sobotę, niecałe dwa dni przed decyzją paryskiego sądu apelacyjnego.

Czy jego stan zdrowia pozwala na tymczasowe aresztowanie? Profesor Bruno Megarbane, ordynator Oddziału Resuscytacji i Toksykologii Szpitala La Reboisiere, przypomina, że ​​udar może przybierać bardzo różne formy.

„Są tam wszystkie skrajności” – mówi.

„Udar może być minimalny, przejściowy, nawracający, a osoba może nie mieć piętna i żyć prawie normalnie” – mówi. Dodaje, że w innych przypadkach udar okazał się „niezwykle poważny i rozległy” i może prowadzić do „znaczącego zniszczenia obszarów nerwowych”. Tak czy inaczej, udar nie jest błahym zdarzeniem i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.

READ  ekologiczne, europejskie, używane

Przeczytaj nasz pełny artykuł

„Wszyscy są bardzo źli”: prawnik ofiar wypadków informuje o ich stanie zdrowia

Mourad Batikh, prawnik rodzin rannych ofiar wypadku drogowego, do którego doszło 10 lutego przez Pierre’a Palmeda, był gościem BFMTV w niedzielny wieczór.

W tym zderzeniu jedna z ofiar, która była w siódmym miesiącu ciąży, straciła dziecko. „Chce ruszyć dalej i odbudować siebie, ale wie, że będzie to dla niej bardzo trudne” – wyjaśnia prawniczka, precyzując, że ta kobieta chce pozostać anonimowa.

Jego szwagier Yuksel, który prowadził samochód, musiał być sześciokrotnie operowany na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Beaujon w Clichy z powodu poważnych obrażeń narządów, w szczególności lewej nogi i prawej ręki. „Nadal jest w bardzo złym stanie, jego stan nawet się nie poprawił, a on nadal jest zmiażdżony” – wyjaśnia Murad Batikh.

„Nie możemy nawet powiedzieć o jego stanie psychicznym, ponieważ nie jesteśmy w tym momencie”, wyjaśnia, dodając, że mimo to „wyszedł ze śpiączki farmakologicznej”.

Pobyt w szpitalu czy areszt dla Pierre’a Palmede?

Cześć i witajcie na tej transmisji na żywo poświęconej prawnym skutkom wypadku drogowego spowodowanego przez Pierre’a Balmeda 10 lutego pod wpływem kokainy.

W poniedziałek sędzia może zdecydować o zatrzymaniu aktora w szpitalu, aby mógł tam otrzymać niezbędną opiekę, jak ma to obecnie miejsce w Kreml-Bicêtre w Val-de-Marne.

Sąd Apelacyjny w Paryżu może również podjąć decyzję o uwzględnieniu wniosków prokuratury i umieszczeniu sprawcy w areszcie tymczasowym.

Mogła również zdecydować się na odroczenie, kiedy aktor zostanie umieszczony w areszcie ochronnym, po tym jak doznał wypadku naczyniowo-mózgowego (CVA) w sobotnią noc.