Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Turcja i Polska przestają wysyłać jabłka wcześniej niż zwykle”

„Turcja i Polska przestają wysyłać jabłka wcześniej niż zwykle”

Prashant Gitwani, dyrektor Fresh Fruit Alliance Pvt Ltd, twierdzi, że ceny jabłek w Indiach znacznie spadły ze względu na średnią jakość jabłek. Ltd.: „Wydaje się, że obecny krajowy rynek Apple w Indiach boryka się z trudnościami. Niski popyt w połączeniu ze średnią jakością doprowadził do niższych cen. Wskazuje to na mniej korzystny scenariusz dla produkcji krajowej, ponieważ rynek nie zachowywał się zgodnie z oczekiwaniami. »

Wyprzedano jabłka z Polski i Turcji. Kitwani uważa, że ​​jest to spowodowane dłuższym czasem tranzytu, ponieważ eksport musi teraz odbywać się trasą przez Kapsztad. Uprawy nowosezonowe z półkuli południowej, takich jak Republika Południowej Afryki i Nowa Zelandia, dobrze radzą sobie z importem. Jednak import z półkuli północnej napotyka trudności. W szczególności Turcja i Polska przestały wysyłać ładunki wcześniej niż zwykle. Może to wynikać z długiego czasu tranzytu trasą do Kapsztadu, co mogło mieć wpływ na jakość owoców, prowadząc do przedwczesnego zaprzestania eksportu. »

Cena jest wszystkim dla indyjskich konsumentów. Oznacza to, że większość importerów Apple w Indiach skupi się wyłącznie na niskich cenach. Gitwani twierdzi, że w jego firmie jest inaczej: „Przy wyborze źródła importu Apple cena jest ważnym czynnikiem, ponieważ Indie są przede wszystkim rynkiem wrażliwym na ceny. Dlatego też, rozważając źródła zaopatrzenia, importerzy traktują priorytetowo konkurencyjne ceny, aby zachować konkurencyjność na rynku i zaspokoić popyt konsumentów. Chociaż konkurencyjne ceny są istotne przy wyborze źródła, w Fresh Fruit Alliance priorytetowo traktujemy jakość premium. Nasze niezachwiane zaangażowanie w dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości kieruje naszym wyborem wyglądu, zapewniając, że przy każdym zakupie będą cieszyć się najlepszymi wrażeniami smakowymi. »

Patrząc na obecne ceny jabłek na rynku indyjskim, Githwani wskazuje, że niska cena daje konsumentom możliwość spróbowania jabłek wyższej jakości niż zwykle. „Ceny jabłek są obecnie bardzo niskie, co jest korzystne dla indyjskich konsumentów. W tym scenariuszu konsumenci mogą cieszyć się różnorodnymi produktami jabłkowymi z różnych krajów po korzystnych cenach. Niskie ceny stwarzają również konsumentom możliwość dostępu do wysokiej jakości jabłek po bardzo przystępnych cenach, poprawiając w ten sposób ich siłę nabywczą i zwiększając konsumpcję. Oferuje większą różnorodność wyborów.”

READ  Obejrzyj ten film, który rzekomo pokazuje Joe Bidena spadającego z samolotu w Polsce

„Spodziewam się, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy będzie to rynek konsumencki, na którym gromadzą się zapasy w chłodniach, wielkość lokalnych zbiorów lokalnych upraw jest wysoka, a ze względu na presję sprzedażową konsumenci mogą spodziewać się dostępności większej liczby produktów Apple w nadchodzących miesiącach.

Po więcej informacji:
Prashanta Gitwaniego
Fresh Fruit Alliances Pvt. Sp. z o.o
[email protected]
www.freshfruitalliances.com