Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trump rozmawia z Macronem i Bidenem w komunikacie prasowym

Kwitnący romans między Emmanuelem Macronem i Joe Bidenem można zobaczyć podczas G7. Chyba że podoba się Trumpowi, który nie omieszkał odpowiedzieć komunikatem prasowym.

Więc Emmanuel Macron i Joe Biden Pojawiający się romans podczas sobotniego szczytu G7Donald Trump nie omieszkał odpowiedzieć. Od stycznia został zakazany na portalach społecznościowych, a więc na Twitterze – jego głównym środku komunikacji – były prezydent Stanów Zjednoczonych wciąż chciał odpowiedzieć na to spotkanie. Wyraził swój pogląd w komunikacie prasowym.

Zobaczmy także – Emmanuel Macron powiedział Joe Bidenowi: „Pokazujesz, że przywództwo to partnerstwo”.

W swoim komunikacie prasowym były prezydent Stanów Zjednoczonych zaczyna cytatem z Emmanuela Macrona podczas szczytu G7: „Dobrze mieć amerykańskiego prezydenta, który jest członkiem klubu i jest bardzo chętny do współpracy. Udowodniłeś, że przywództwo to partnerstwoPrezydent Francji ogłosił swojego amerykańskiego odpowiednika Joe Bidena.

Zdanie, które sprawiło, że Donald Trump podskoczył:On i wielu innych przywódców przed nim, we Francji iw całej Europie, rozdzierali Stany Zjednoczone jak nigdy dotąd. Byliśmy traktowani bardzo niesprawiedliwie z przerażającymi umowami biznesowymi i dużo zapłaciliśmy za ich obronę.»

Gdybym był liderem tych krajów, również wolałbym Bidena od prezydenta Trumpa.

Donald Trump w komunikacie prasowym.

Dla byłego prezydenta kraje takie jak Francja ”Wykorzystali Stany Zjednoczone«:«To jest oczywiście powód Kochają Bidena, ponieważ teraz pozwoli im wrócić do starej taktyki oszustwa». «Gdybym był liderem tych krajów, też wolałbym Bidena od prezydenta TrumpaDodaje. te państwa”Teraz będą się wzbogacać kosztem Stanów Zjednoczonych, tak jak robili to w przeszłości, dopóki nie nastąpią zmiany. Jestem na pierwszym miejscu w Ameryce– Konkluduje były prezydent.

Donald Trump kiedyś wypowiadał się w sieciach społecznościowych, aby usłyszeć jego głos, a teraz musi wyrazić swoją opinię w komunikacie prasowym. W rzeczywistości od stycznia Biznesmen z Nowego Jorku zbanowany z mediów społecznościowych, w tym Twitter, Facebook, Instagram, Youtube czy nawet Snapchat, po tym, jak jego zwolennicy 6 stycznia zaatakowali Kapitol. Jednak pod koniec marca Donald Trump ogłosił, że chce wrócić. z własną platformą.

READ  „Zmiażdżyli mnie karabinem maszynowym”… Przerażające zeznanie Eleny, że rosyjscy żołnierze zgwałcili