Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Travis Day, twórca World of Warcraft i Diablo 3, umiera w wieku 41 lat – World of Warcraft

W zeszłym tygodniu dowiedziałem się, że były deweloper Blizzarda, Travis Day, zmarł w wieku 41 lat. Być może już widziałeś informacje, ale będąc na wakacjach, nie miałem czasu o tym rozmawiać w JudgeHype. Uważam jednak, że dżentelmen zasługuje na mały zaszczyt, zwłaszcza ze względu na swoją nieco nietypową karierę.

Travis Day dał się poznać Blizzardowi podczas bety World of Warcraft. Fan formułowania teorii, walczy z większością graczy w tym czasie, którzy uważali, że Wojownik jest zbyt słaby. Dla Travisa, lepiej znanego jako Indalamar, wojownik był niepokonany i wymagał nerwów.

Aby zaimponować społeczności, a także Blizzardowi, Travis przesyła film, który można znaleźć poniżej, który jest częścią historii WoW. Widzimy, że sekwencja zabijania Wojowników z Indalamaru trafieniami krytycznymi jest stale ulepszana.

Widząc to, twórcy przystąpili do modyfikacji wojownika, a wiele umiejętności zostało dokładnie przeanalizowanych. Jak Blizzard podziękował Travisowi Dayowi? angażując go.

Travis rozpoczął karierę w Blizzard w dziale obsługi klienta. Następnie został analitykiem po stronie QA, zanim został zatrudniony jako projektant gier w zespole World of Warcraft.

W kolejnych latach w Diablo 3: Reaper of Souls znajdziemy Dzień Travisa. Na oficjalnych forach podzielił się wieloma informacjami na temat oceny gry. Miło było spotkać się z nim i przeprowadzić z nim wywiad w ramach Szczyt Nekromantów. Zachowaj pamięć zapalonego programisty, który jest w stanie szczegółowo opisać działanie gry w najdrobniejszych szczegółach.

Blizzard nie zapomniał o postaci Indalamara, daleko od tego. W Diablo 3 jest również określany jako prezent od Ramaladniego. Jest również uprawniony do przedmiotu w WoW i toporu Oczyszczającego Ostrza Ramaladniego, a także do karty Indalamar w nieistniejącym WoW TCG.

Po 13 latach lojalnej służby Travis opuścił Blizzard w lipcu 2018 roku, aby dołączyć do Phoenix Labs, zanim w zeszłym roku przeniósł się do Tencent America.

READ  Chiny ogłaszają sukces w zbieraniu próbek z niewidocznej strony Księżyca

11 sierpnia jego siostra Rachel Day, programistka w Bonfire Studios, Travis ogłasza śmierć. Przyczyny jego śmierci nie zostały podane do wiadomości publicznej. Na koniec wiedz, że mamy do czynienia z prawdziwą rodziną programistów, ponieważ jego brat, Morgan Day, jest obecnie zastępcą dyrektora gry w WoW.