Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Data premiery Dragonflight i wyciek przedpremierowych zamówień Diablo 4 – World of Warcraft

Wewnętrzny dokument Activision Blizzard mógł wyciekać do sieci. Zawiera informacje o datach premiery i nadchodzących wydarzeniach dla różnych gier firmowych, w tym World of Warcraft: Dragonflight, Diablo 4 i Call of Duty.

Dokument wyciekł w ostatnich dniach i ogłasza prepatch de WotLK Classic 30 sierpnia, co we wtorek potwierdził Blizzard. Chociaż tego rodzaju przecieki należy zawsze usuwać gigantyczną pęsetą, jest to argument, że dokument może być prawdziwy.

W praktyce uczymy się, że Aktualizacja przed patchem 10.0.0 do WoW Zostanie wydany 25 października, a to Data premiery Dragon Journey Zaplanowano na 28 listopada. Obok Diablo 48 grudnia zostanie oznaczony białym kamieniem z wydanymi przedsprzedażami.

W mniejszym stopniu, przynajmniej według nas, Call of Duty Cortez wystartuje 27 października, a Call of Duty Warzone 2 16 listopada. Jest też wzmianka o nagrodach w grach 8 grudnia, ale to drobny element.

Jak zawsze w przypadku przecieków, musisz wiedzieć, jak zachować logikę. Daty wymienione w dokumencie są rozsądne, ale w tej chwili Activision lub Blizzard nie potwierdziły niczego.

Jednak premiera Dragonflight w listopadzie jest całkowicie możliwa, nawet jeśli może prowadzić do trudnego końca roku dla graczy PvE HL, którzy mogą być zbyt zajęci Vault of the Incarnates, pierwszym nalotem z dodatku.

READ  Edith Finch, Otter Wilds, Solar Ash... Annapurna Walc - Octo