Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmission przekazuje swoje roczne wydanie do Polski

Sposób rozprzestrzeniania Coroczny wieczór to jedno z najważniejszych wydarzeń na europejskiej scenie trance. W przeciwieństwie do ASOT, festiwal odbywa się na jednej scenie i zazwyczaj jest ogromny Arena O2 z Praga, pokój porównywalny do pokoju Percy’ego. Oferowany pokaz pokazowy jest jednym z najbardziej imponujących i konkurencyjnych wydarzeń hardstyle, które zwykle są pierwszymi w branży.

Pod koniec kwietnia organizatorzy United Music ogłosili, że wydarzenie powróci do Pragi, bez dostępnego terminu transmisji (zwykle w październiku/listopadzie), wraz ze zmianą harmonogramu różnych imprez i koncertów organizowanych przez O2 Arena. 2023. Równolegle planowane są edycje w Australii i trwają rozmowy z Budapesztem w celu zorganizowania edycji jesienią.

Transmisja 2018

Wreszcie Węgry nic nie planują, bo organizatorzy zapowiedzieli, że w tym tygodniu zorganizują edycję w Polsce Ergo Arena z Gdańsk. Sala nieco mniejsza niż arena O2, ale mogąca pomieścić ponad 15 000 osób. Jeśli chodzi o termin, to odbędzie się w sobotę 29 października.

Tymczasem program ukaże się już niedługo, ale bilety na pierwszą rundę są już wyprzedane. Nic dziwnego, że znasz pasję polskiej publiczności do transu. Więc jeśli chcesz tam pojechać, możesz się wstępnie zarejestrować Tutaj

Ergo Arena – Gdańsk

READ  Szwecja uznała awans Polski do finału baraży za nieuzasadniony