Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska wita nowy hotel Ibis Styles

ibis Styles kontynuuje ekspansję w Europie Wschodniej, otwierając nowy obiekt w polskim Szczecinie.

ibis styles umacnia swoją obecność w Europie Wschodniej dzięki nowemu 161-pokojowemu hotelowi ibis Styles Szczecin Stare Miasto.

Budynek został zaprojektowany przez Federacyjne Biuro Architektoniczne (FBA) zgodnie z wymogami zielonego budownictwa, zrównoważonego podejścia i otrzymał certyfikat BREEAM.

Wyjątkowy motyw inspirowany jest połączeniem dziecięcej fantazji i nowoczesnego wystroju, z elementami cyrku, które zanurzają gości w zabawny i niezwykły świat. Doświadczenie klienta potęguje obecność nowoczesnych technologii.

Właścicielem nowej nieruchomości jest Orbis, największa w Polsce i Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe w regionie.

ibis Styles Szczecin Stare Miasto znajduje się w historycznej części miasta, która stale rozwija się pod względem biznesowym, kulturalnym i turystycznym, co czyni go jedną z najlepszych lokalizacji w mieście. Dzięki nowemu otwarciu we współpracy z Accor robimy nowy krok w naszym rozwoju w kluczowych lokalizacjach i jeszcze bardziej wzmacniamy naszą obecność w Europie Wschodniej. Wierzymy, że dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi hotel ten wprowadzi nowy wymiar na polski rynek.

Dominik Sołtyczyk, Prezes Zarządu Orbis

W dzisiejszym świecie nie ma nieskrępowanej, dziecięcej radości. Esencję rozrywki, radości i beztroski doskonale oddaje cyrk. Dlatego postanowiliśmy wybrać go jako motyw przewodni naszego hotelu. Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi pozytywnej atmosfery, wciągającej historii i wrażeń estetycznych. Dlatego też wnętrze łączy wesołe i zabawne elementy z oryginalnymi formami architektonicznymi. Dzięki temu ibis Styles Szczecin Staircase Miasto zyskuje wyjątkową osobowość, która zadowoli każdego, niezależnie od wieku.

Helena Pinkowska, Dyrektor Generalny Ibis Styles Szczecin Stare Miasto

READ  Jak białoruska pułapka zamknęła się na tysiącach imigrantów