Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transfery – Mercato OM – Marsylia formalizuje ostateczny przyjazd: Amin Harit na wypożyczeniu

Transmisja nie była najłatwiejsza do zweryfikowania. Ale to oficjalne i to ostatecznie jedyne, co ma znaczenie dla OM: Amin Harit jest nowym olimpijczykiem od czwartkowego popołudnia. „Olympique Marsylia zawarła porozumienie z niemieckim klubem Schalke 04 na 24-letniego pomocnika Amine Harit.„” – zapowiada komunikat prasowy, w którym czytamy, że jest to pożyczka roczna już bez opcji wykupu.

Trzech graczy zamierzało obniżyć pensje

Liga 1

Benzema: „Mbappe pewnego dnia zagra dla Realu Madryt”

6 godzin temu

Przypominamy, że DNCG, które jest odpowiedzialne za nadzór nad płacami OM, dało zielone światło dopiero w środę. według RMC SportAlvaro Gonzalez, Paul Lerola i Leonardo Valerdi zgodzili się obniżyć pensje na ten sezon, aby umożliwić respektowanie ram narzuconych przez władze. W rezultacie pożyczka ta może zostać zatwierdzona przez FC Marseille, która nie zrealizowała wymaganego wymeldowania na koniec okresu transferowego.

Amine Harit trenował w FC Nantes, a we francuskiej Ligue 1 zadebiutował ze swoim klubem trenerskim w sierpniu 2016 roku. Autor całego sezonu 2016-2017 w barwach Nantes (34 mecze), dołączył do Schalke 04 w lipcu 2017 roku. Dopiero w lipcu 2017 roku 20 lat odkrył Bundesligę Zdobył tytuł Nowicjusza Roku na koniec sezonu 2017-2018 (31 meczów, 3 gole, 6 asyst). Łącznie rozegrał 119 meczów (13 bramek) z Königsbloen„” OM stwierdził w komunikacie prasowym, wskazując, że były mieszkaniec Nantes jestPotrafi grać jako ofensywny pomocnik, w środku lub na skrzydłach„.”Kolejna ofensywa w składzie Jorge Sampaoliego w tym sezonieOM podsumowuje.

Liga 1

Di Maria wypuścił klasykę: „Sampaoli? To bardzo dziwna osoba…”

8 godzin temu

Liga 1

W przypadku Mbappe i PSG rozpoczęło się kolejne odliczanie

16 godzin temu