Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tragedia Cristiano Ronaldo wstrząsnęła światem futbolu, a nowa porażka Barcelony wywołuje poruszenie

Co dalej z tą reklamą?

Planetarny futbol wspierający Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ogłosił wczoraj w sieciach społecznościowych o przerażającym rodzinnym dramacie. Jego żona, Georgina Rodriguez, urodziła bliźnięta, ale jedno z nich nie przeżyło. Smutne wieści wywołały falę emocji w świecie piłki nożnej i sportu. Kilku graczy i klubów pokazało swoje poparcie dla pary. To samo zrobiły europejskie gazety we wtorek rano. „Twój ból jest naszym bólem”na przykład książki codzienne lustro. „Zjednoczeni w bólu”z kolei uruchamia plik codzienna ekspresja. W kraju wiadomość jest wyraźnie na pierwszej stronie. Ronaldo i Georgina tracą dzieckoCzy możemy przeczytać na okładce? Koryo da Manha. w Belgii, Ostatnia godzina Okazuje również swoje wsparcie dla Portugalczyków, podobnie jak w Niemczech, z zdjęcie który przekazuje dramat. Wreszcie we Włoszech Tuttosport rozmawiać o „Tragedia”. Życzymy rodzinie Ronaldo dużo odwagi w tej bardzo złożonej gehennie.

Barcelona na dole dziury

Wielka niespodzianka, Barcelona ponownie przegrała wczoraj z Cadiz (0:1). Poszukując odkupienia po rozczarowaniu Frankfurtu w Lidze Europy, FC Barcelona ma teraz wątpliwości. „całkowite rozłączenie”podsumowuje gazeta Sporty. Dla mnie Mundo DeportivoI To kolejny kij.. Gazeta opowiadająca się za Realem Madryt jest z konieczności zadowolona z tego wyniku i nagłówków na okładce: Nurkowanie w Barcelonie. Jeśli naprawdę nie ma nadziei, wygląda na to, że Culés z pewnością pożegnał się z tytułem. Mają teraz 15 punktów straty do Realu Madryt, z jednym meczem mniej.

Inter – Mediolan, finał godzinę temu

Drugi mecz półfinału Pucharu Włoch pomiędzy Interem Mediolan a Mediolanem. W pierwszym meczu obie drużyny wyszły 0:0. do Gazzetta dello sportI „Derby dodają skrzydeł”. W lidze łeb w łeb obie drużyny będą chciały wykorzystać psychologiczną przewagę nad resztą sezonu. Dla mnie codzienne sporty „Wszystko się dzieje w San Siro”. Ten szok nastąpi szczególnie w Bahrajnie, w czasie, gdy rozpoczęły się negocjacje w sprawie przejęcia AC Milan.

READ  Mark Cavendish odniósł trzy zwycięstwa Eddiego Merckxa w Tour de France