Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tour of Poland – Bauhaus 5, Demare 2… Kolejny upadek!

To sprinterzy po raz kolejny znaleźli się w centrum uwagi podczas 5. etapu w tę środę Wycieczka po Polsce. Ale w Rzeszowie tylko kilku z nich było w stanie powalczyć o zwycięstwo, które spadło 900 metrów z linii – kolejna, można by rzec – pozwalając uwolnić się kilkunastu biegaczom. Dostarcz idealne ujęcie, Arnaud Timare (Groupama-FDJ) myślał, że może wygrać, ale ostatecznie wygrał Phil Bauhaus (Bahrain Victorious), Niemiec doskonale zakończył ciężką pracę kolegi z zespołu. Jonathan Milano. Inny Niemiec, Nicias Arndt(Drużyna DSM) zajął trzecie miejsce, a Francuz Strona Hugo (Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) zajął siódme miejsce. Przed tym, co zapowiada się na decydującą jazdę na czas pod górę, Sergio Higuda (BORA-hansgrohe) zachowała koszulkę lidera.

Wideo – Tour of Poland – Bill Bauhaus wygrywa etap 5

Z ośmioma biegaczami prowadzącymi, Sean Quinn i Mats Wurtz-Schmidt są niebezpieczni dla Sergio Hikuty.

Gdy ekran spadnie do tego piątego etapu Wycieczka po PolsceNie bierz w tym udziału Mauro Schmidt (Quick-Step Alpha Vinyl Group) i Matthias Kopecky (Team Novo Nordisk), sześciu kolarzy otrzymuje voucher na opuszczenie peletonu: Jewgienij Fiodorow (zespół Astany Kazachstan), Shane Archbold (BORA-hansgrohe), Chłopiec von Poppel (Materiały Intermarché-Wanty-Gobert), Mads Wurtz Schmidt (Israel-Premier Tech), Mateusz Grabis I Jakub Murias (reprezentacja Polski). Po pewnym czasie Amerykanie włączyli Kazachów, Nową Zelandię, Belga, Duńczyka i dwóch Polaków. Sean Quinn (EF Education-EasyPost) i Sec Michał Schlegel (Caja Rural-Seguros RGA).

Więc mieli osiem lat, aby otworzyć drogę, królowa I Wurtz Schmidt Tylko 29 i 44 sekundy Sergio Higuda (BORA-hansgrohe) W klasyfikacji generalnej promuje szybkość arcyśmiały, kolega z drużyny w żółtej koszulce, nie chciał współpracować. Ta ucieczka jest 5 minut przed peletonem dowodzonym przez drużynę Bahrajn wygrywa. Jakieś sto kilometrów przed końcem, koledzy z drużyny Bello-Bilbao I Jonathan Milano otrzymać wsparcie od Grenadierzy INEOS I Bora-Hansgrohe.

Worts Schmidt i Quinn startują, peleton nie do pokonania, Bauhaus też!

Na 40 milach od Rzeszowa, z peletonem tylko 1’15” w tyle, przewaga stopniowo się zmniejszała. Chwilę później, tuż przed wymienioną trudnością drugiego dnia, Mads Wurtz Schmidt I Sean Quinn Trzymaj się z dala od zbiegłych towarzyszy i kontynuuj tę separację razem. Na zmianie Duńczyk i Amerykanie mają 30 sekund na ścigających i 1’50 sekund na peletonie, którzy nie wpadli w panikę. Zawsze je rzucaj, zwłaszcza, że ​​wciąż są ludzie do pracy. Bruno Armirile (Groupama-FDJ) i Michael Hessman (Team Jumbo-Wisma) na czele szarży, co od razu odbija się negatywnie na prowadzeniu duetu prowadzącego. 13 kilometrów przed metą peleton wznawia się arcyśmiały, Murias, Schlegel, Graficzny I von Poppelgdy Wurtz Schmidt, królowa I Fiodorow – który sam wrócił na przód wyścigu – z marginesem zaledwie około piętnastu sekund.

READ  Sześćdziesiąt godzin jazdy autobusem między Cruz a Polską, aby odebrać ukraińskich uchodźców

Pieniądze za jego wielki wysiłek w odzyskaniu zdrowia królowa I Wurtz Schmidt, Fiodorow Na małym wyboju na 9 stadiach od mety doszło do eksplozji, ale dwóch ostatnich ocalałych z splitu dnia zostało złapanych sześć kilometrów dalej i Kazach nie był zdenerwowany na końcu etapu. 900 metrów od linii, po prawej stronie następuje spory spadek i prawie cały peleton znajduje się bez opakowania końcowego. Mogą grać, aby wygrać nawet dziesięć, co wraca Phil Bauhaus (Zwycięski Bahrajn), był w stanie wykonać ogromne zadania podjęte przez jego wyrzutnię Jonathan Milano. Niemiec wygrywa przed nami Arnaud Timare (Groupama-FDJ), na tyle małe, by przynieść zwycięzcę dnia i Nicias Arndt (grupa DSM).