Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tour de France 2022 (TV / Streaming) Na jakich kanałach oglądać czwarty etap we wtorek 5 lipca?

Po dniu transferów w poniedziałek, Tour de France wznowi swoje prawa do tricolorowych terenów we wtorek 5 lipca 2022 roku w czwartym etapie. Odkryj program telewizyjny na dzisiejszą scenę!

Na jakich kanałach śledzić Tour de France 2022?

109. edycja Tour de France i jej 21. etapy będą transmitowane Całkowicie nad France 2, France 3 i France. Odkryj system umożliwiający śledzenie Tour de France:

Telewizor, który będzie śledzić Tour de France 2022 w telewizji we Francji

Od 1 do 24 lipca trwa szczyt sezonu rowerowego Eurosport Tour de France 2022 można śledzić w całości i na żywo w Eurosport 1, Eurosport.fr i aplikacji Eurosport. Odkryj system umożliwiający śledzenie Tour de France:

Telewizor do oglądania Tour de France 2022 na EUROSPORT

Na dowolnym kanale telewizyjnym, aby śledzić dzisiejszą scenę ?

IV etap: Dunkierka > Calais 171 km, pójdą za mną Wyczyść i mieszkaj o 12:55 we Francji 3, a następnie przełącz się na 15:00 we Francji 2.

Po dzisiejszym etapie program’emisja klub rowerowy Przedstawione przez Laurent Lloyat w firmie Yuan Offredo Cały zespół wrócą do najważniejszego dnia (kierunek Fred Godard).

Alexandre Pasteur, Marion Ross, Laurent Gallagher Będzie to w komentarzach wraz z Frank Ferran Za historię, geologię i dziedzictwo Francji, przez które rasa i Benoit Durand, Nicholas J i Thomas Voeckler Na motocyklach, jak najbliżej jeźdźców.

📺 Możesz również wykonać ten krok Na żywo o 13:30 w Eurosport 1. Gniazdo antenowe z magazynkiem Kings of the Pedal o godzinie 13:00

Wszystkie kroki będą realizowane w towarzystwie ekspertów Eurosportu: Jackie Durand, Steve Chenell i David Moncotti będą razem chmury degrazii takie jak Louis-Pierre Frelio Który zabierze widzów w samo serce akcji.

Każdemu krokowi towarzyszyć będzie Królowie pedałówdał jej z kolei Geraldine Webber i Leslie Poitrellozdobiony rysunkami autorstwa Dadu. Widzowie i internauci skorzystają również z wiedzy międzynarodowych konsultantów Eurosportu, w tym Sir Bradley Wiggins i Alberto Contador.

READ  Tragedia Cristiano Ronaldo wstrząsnęła światem futbolu, a nowa porażka Barcelony wywołuje poruszenie

Zarejestruj się w EUROSPORT.FR

Jak oglądać Tour de France 2022? nadawanie ?

💻 Rozpocznij transmisję na żywo, aby śledzić dzisiejszy etap w wielu aparacie żyć dalej france.tv i aplikacja France TV Sport. Możesz wybrać sposób postępowania na tym etapie w Moto 2, przód peletonu, w Moto 3, tył peletonu oraz Moto 4 i 5 w pozycji bocznej peletonu

Oglądaj na FRANCE.TV

💻 Możesz śledzić na stronie Eurosport.fr i aplikacji Eurosport Dzisiejsza scena jest na żywo od godziny 13:00.

Przejdź do EUROSPORT.FR

Streszczenie podrzędny III etap w niedzielę 3 lipca 2022

jako symbol jest Dylan Groenwegen Kto wygrał trzeci etap Tour de France dzień po sukcesie? Fabio Jacobsen ciężko ranny wysłał go na przeszkodę podczas wyścigu sprinterskiego podczas Tour of Poland 2020. Holender wygrał potężną paczkę z przodu Wout van Aertpo raz drugi po raz trzeci w wielu etapach oraz Filipińczycy. Na szczęście w tę niedzielę wyścig był generalnie nudny Magnus Kurt Nielsen Był tam, aby zaprezentować przed publicznością 130-metrowy samotny najazd.

Prezentacja IV etapu wtorek 4 lipca 2022

Dzień po pierwszym dniu odpoczynku, który pomógłby w pełnej organizacji Tour, Peleton poprowadzi swoją pierwszą trasę po Francji. Więc czwarty krok zostanie połączony Z Dunkierki do Calais ponad 171 km wyboistej trasy Co sprawia, że ​​śledzenie wyścigu jest świetną zabawą.

W rzeczywistości, gdyby nie było wspaniałych przełęczy w północnej Francji, było wielu tak zwanych Flandrii i biegacze musieliby wspiąć się na całkiem sporo z nich we wtorek. Powtarzające się wynurzenia spowodują nierówności i zniszczą żywe organizmy. Jeśli dodamy do tego finał wzdłuż wybrzeża, a tym samym potencjalnie burzę, możemy wreszcie zobaczyć fajerwerki, na które czekaliśmy od wielkiego startu w zeszły piątek.

Spojrzenie na dzisiejszą scenę