Top 14 półfinałów stadionu Tolosin-Raising: napastnicy, Anoeta Kings!  „Duzi chłopcy” odegrali główną rolę w zwycięstwie

Top 14 półfinałów stadionu Tolosin-Raising: napastnicy, Anoeta Kings! „Duzi chłopcy” odegrali główną rolę w zwycięstwie

podstawowy
Stade Toulousain ułatwiło mecz w ten piątek, 9 czerwca (41-14) i zawdzięcza to w dużej mierze „wielkim facetom”, którzy nie pozwolili rywalom odetchnąć w tej sprawie.

Syrena zapowiadająca koniec pierwszej połowy zawyła już w Anoeta, gdy napastnicy postanowili zepchnąć swoich odpowiedników w piaski La Concha. Kolejny zwycięski atak w scrumie pozwala Ramosowi dodać jeszcze trzy punkty do worka przed powrotem do szatni.

Przeczytaj także:
Stade Toulousain – 14 najlepszych wyścigów półfinałowych: Stadion jest jak w domu… ​​Jak Tuluza zdominowała przeciwnika od początku do końca

W tym czasie tablica wyników pokazywała już wysoki wynik, zbyt ciężki dla nierozstrzygniętego Ile-de-France (20-0). Ta ogromna przewaga wynika w dużej mierze z równowagi stada na stadionie, gdy miażdży swoich przeciwników w walce wręcz. Cóż prawie. Ponieważ „niebo i biel” napastnicy dobrze radzili sobie przez pierwsze dwa wieczory. Ale po wprowadzeniu poprawek, trzej przyjaciele z pierwszego rzędu w Tuluzie, Bayle, Marchand i Aldeguerre, zostawili swoje wizytówki swoim przeciwnikom wieczoru.

Czego mogą się spodziewać?

Ci jednak zostali ostrzeżeni: będą mieli dużo do roboty. Mając już duże trudności na tym polu gry w zeszłym tygodniu, w meczu barażowym przeciwko Stade Français, Racingmen logicznie pracowali nad tym ćwiczeniem w ostatnich dniach.

wideo. Antoine Dupont: Jego szalony gest, który wysłał Arthura Ritiera na próbę na Stade Toulouse Racing w półfinale Top 14

Laurent Travers również wydawał się dość pewny siebie przed spotkaniem. Według niego rzeczywistość jednego weekendu niekoniecznie jest rzeczywistością następnego tygodnia. Wyjaśnił na konferencji prasowej: „To nie dlatego, że odniosłeś sukces w jednym tygodniu, odniesiesz sukces w następnym. I to nie dlatego, że przegapiłeś czternaście lub piętnaście minut, które stawiają wszystko pod znakiem zapytania”. Ale nie było zbyt wiele „czerwonych i czarnych” ’ powyżej.

READ  Wielka radość paryżan w szatni

I obrońcy Tuluzy doskonale to rozumieli. Będąc bezbłędnymi i agresywnymi w obronie, popychają przeciwników do granic możliwości. Spanikowani, nierozstrzygnięci zawodnicy Racingu popełnili kilka własnych błędów: z zaledwie siedmioma napastnikami w pierwszej połowie po stronie Ile-de-France, czego można się spodziewać.

Stade Toulousain-Racing w półfinale Top 14: Meafou i Ramos jako śmiercionośna broń, sztabowi udało się… Pytania i ciekawostki dotyczące meczu

Po tym, jak Matisse Lebel uwolniłby czerwoną i czarną falę po tym, jak odbył podróż do Kraju Basków, udając się na spłaszczenie pierwszej próby (18). Ekipie z Tuluzy udało się również ugasić płomienie po powrocie z szatni, podczas gdy Racing biwakował 5 metrów od wnętrza bramki (47).

To samo w Saint-Denis

Coś musiało się zmienić po stronie pasażera, a Laurent Travers nie pojechał tam czteropasmowym. Jeszcze przed pięćdziesiątą minutą prawie cała grupa napastników została wezwana na ławkę rezerwowych (pięciu z ośmiu zawodników).

Interakcje. Stade Toulousain-Racing w półfinale Top 14: „Występowanie w obliczu przeciwnych drużyn niekoniecznie jest tym, co lubię” Loose Ugo Mola

Ale przynajmniej możemy powiedzieć, że niewiele się zmieniło. Rasa została ukarana od pierwszej opozycji nowymi siłami życiowymi. Nie, wczoraj podopieczni Laurenta Traversa, poza pełną kontrolą i brakiem rozwiązania w grze, nie przysporzyli Stadistes problemów z otwarciem. Napastnicy z Tuluzy opuszczają mistrzów Anoeta. Teraz celem jest też bycie w Saint-Denis.