Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Top 14 – Kłótnia z członkiem drużyny PAO, zawodnikiem Stade français, który wkrótce zostanie wyrzucony z boiska?

Top 14 – Kłótnia z członkiem drużyny PAO, zawodnikiem Stade français, który wkrótce zostanie wyrzucony z boiska?

W czwartek stołeczny klub potwierdził kary nałożone na ośmiu zawodników i pracowników w związku z niezastosowaniem się do poleceń, aby nie opuszczać klubu po porażce z Pau. Klub potwierdził również, że „doszło do sprzeczki pomiędzy jednym z jego zawodników a członkiem personelu technicznego Pau”. Należy zająć się bardziej złożoną częścią tego problemu…

Jakby był ciężki Porażka na stadionie Pau (30-6) Poza tym to, czego doświadczył tydzień temu w derbach przeciwko Racing 92 (9-13), nie wystarczyło, aby stworzyć ciężką atmosferę, było konieczne.Na dodatkową kwestię sportową zwracają uwagę nasi koledzy z drużyny. Przypadek potwierdzony przez przywódców Paryża w czwartek rano w komunikacie prasowym. „Jak dzisiaj ujawniły niektóre media, Stade Française-Paris potwierdza to po meczu Najlepsze 14 Podczas starcia dywizji Pau ze Stade français-Paris kilku zawodników i dwóch pracowników klubu podjęło wieczorem decyzję o wyjściu do miasta, pomimo instrukcji wydziału sportowego, aby pozostać w hotelu. Klub potwierdza także, że pomiędzy jednym z jego zawodników a pracownikiem PAO doszło do kłótni. Po przeprowadzeniu wewnętrznego dochodzenia klub podjął decyzję o ukaraniu osób naruszających przepisy poprzez zastosowanie odpowiednich środków dyscyplinarnych, określonych w regulaminie wewnętrznym zespołu.

Wild musi podjąć decyzję na początku przyszłego tygodnia

Koniec opowieści ? oczywiście że nie. I nie bez powodu. Gdyby ta nieautoryzowana nocna zmiana nie została doceniona wewnętrznie, można by było nią zarządzać, nie stając się sprawą publiczną. Z drugiej strony poważnym problemem dla administracji paryskiej jest dziś zachowanie jednego z „buntowników”. Ten ostatni, który według wielu świadków od jednego z analityków wideo w sekcji PAO w sobotni wieczór rzekomo został uderzony w twarz „bez powodu”, wie teraz, że jego przyszłość w szeregach paryskiego klubu. Jak na razie ostateczna decyzja nie została podjęta. Trwają rozmowy, które mają ocenić wysokość kary, jaka zostanie na niego nałożona.

READ  Paris Saint-Germain przedstawił Paris Saint-Germain: fiasko Kimpembe po jego powrocie

W paryskiej administracji niektórzy opowiadają się za zwolnieniem z pracy za poważne przewinienie, inni za niższym wymiarem kary. Obecnie przebywający w Stanach Zjednoczonych właściciel prezydenta Hans-Peter Wild, który wiedział o sprawie na długo przed ujawnieniem sprawy, chce poczekać do przybycia do Paryża, aby skonsultować się ze wszystkimi zaangażowanymi stronami. silny mężczyzna Stadion francuski W niedzielę będzie w stolicy na meczu Clásico ze Stade Toulouse. Nie ma wątpliwości, że decyzję podejmie na początku przyszłego tygodnia. Tymczasem francuski stadion nie mógł sobie wymarzyć gorszego scenariusza w ramach przygotowań do meczu z obrońcą tytułu mistrza Francji.