Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tom Holland i Zendaya jako para: Ten pocałunek ognia został uchwycony z uznaniem بكل

Po miesiącach plotek Tom Holland i Zendaya nieco sformalizowali swój romans. Widziano, jak obaj aktorzy całują się namiętnie.

Ich pozorny współudział dał początek wielu plotkom.…a jeśli ci dwaj aktorzy nigdy tego nie potwierdzą, będą mieli teraz sporo problemów z zaprzeczeniem! Na Zdjęcia zrobione na stronie szóstejWidziano, jak Tom Holland i Zendaya całują się namiętnie, gdy osiedlili się w zaparkowanym samochodzie w Los Angeles. 25-letni komik miał twarz 24-letniej aktorki. Kilka minut później matka gwiazdytrans Został sfotografowany wychodząc z akademika z młodą parą. Sposób na sformalizowanie ich historii miłosnej, która była przedmiotem wielu spekulacji od czasu nakręcenia Spider-Man: Homecoming w 2017 roku.

W tym czasie źródła podały, że Tom Holland i Zendaya byli w rzeczywistości parą. „Byli bardzo ostrożni, aby zachować prywatność i z dala od opinii publicznej, ale pojechali razem na wakacje i starają się spędzić razem jak najwięcej czasu”., ktoś podkreślił w kolumnach ludzi. Następnie inny bliski przyjaciel Tomdayi dodał: „Oboje są bardzo ambitni i rzucają sobie wyzwania – ale co ważniejsze, walczą. Wydają się mieć dobre poczucie humoru i uwielbiają razem żartować”. Ale oboje zawsze stanowczo zaprzeczali temu związkowirzeczownik Zabawne jest to, że mówi, że jedziemy razem na wakacje إجازةPodobała mi się dziewczyna na Twitterze podczas pierwszych plotek. Nie byłem na urlopie od lat! ”

Jak długo Tom Holland i Zendaya są małżeństwem?

„Jest dosłownie jednym z moich najlepszych przyjaciół. Od miesięcy byliśmy razem na trasach prasowych”.Zendaya została dodana do Variety. A w ostatnich miesiącach ta dwójka znalazła miłość także gdzie indziej. W lipcu 2019 roku widziano Toma Hollanda trzymającego rękę Olivii Bolton w Londynie. Ale według krewnych rozstali się po kilku miesiącach i po prostu chcieli się przyjaźnić. Jeśli chodzi o Zendayę, widziano ją kilkakrotnie bardzo blisko Jakub różowy, który bawił się z nim w ekstazie. Ale jasne jest, że ich przyjaźń przerodziła się w miłość. W niedawnym wywiadzie z brytyjski GQ, Aktor powiedział, że rozmawia z Zendayą o sławie “pomóż mu bardzo”, co oznacza, że „Czasami wydawało się to trochę głupie dla fanów”. Następnie dodał, że młoda kobieta Zendaya „Całkowicie zmieniłeś sposób [il peut] Aby czuć się bardziej komfortowo w miejscach publicznych.

READ  Jak oglądać transmisję na żywo z Gateshead Diamond League Series

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo