Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To już oficjalne, Star Wars Jedi: Survivor pojawi się w usłudze Xbox Game Pass Ultimate |  X-Box

To już oficjalne, Star Wars Jedi: Survivor pojawi się w usłudze Xbox Game Pass Ultimate | X-Box

Od kilku lat wszystkie gry wydawane przez Electronic Arts znajdują się w katalogu EA Play, usługi dającej nieograniczony dostęp do szeregu gier. Dlatego wielu graczy czeka, aż Star Wars Jedi: Survivor pojawi się w serwisie, który przygotowuje się do zdmuchnięcia swojej pierwszej świeczki 28 kwietnia. Spokojnie, czekanie prawie dobiegło końca!

Pojawienie się gry Star Wars Jedi: Survivor w ramach usługi Xbox Game Pass Ultimate jest nieuchronne

Kilka godzin temu PlayStation Store poinformowało, że Star Wars Jedi: Survivor jest objęte subskrypcją EA Play, a niektórzy gracze subskrybujący usługę twierdzą, że mogli pobrać grę i grać w nią.

Dziwne jest to, że po wejściu na stronę EA Star Wars Jedi: Survivor nie jest wymieniony w katalogu i nie można go jeszcze pobrać za pośrednictwem EA Play na PC i Xbox.

Wygląda więc na to, że gra trafiła do katalogu na PlayStation z pewnym wyprzedzeniem, co często oznacza, że ​​wystarczy kilka dni, a nawet godzin, aby wszyscy abonenci mogli się nią cieszyć. Xbox potwierdził to kilka godzin później, to oficjalne.

Star Wars Jedi: Survivor, jedna z najnowszych perełek studia Respawn Entertainment, będzie dostępna już 25 kwietnia 2024 roku w katalogu gier EA, a więc w Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass. To doskonała wiadomość dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass, ponieważ usługa EA Play jest objęta obydwoma katalogami bez dodatkowych opłat.

Pamiętajmy jednocześnie, że cena EA Play została niedawno zrewidowana w górę.

READ  Trener 3D Nvidii zaskoczył wszystkich