Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„To był koszmar” – Stefan Bern zwierza się ze swoich „niezbędnych” operacji plastycznych.

„To był koszmar” – Stefan Bern zwierza się ze swoich „niezbędnych” operacji plastycznych.

Napisane przez Louise Martin

| Redaktor

Koh Lanta, Les Marseillais Ale też żonata z pierwszym spojrzeniem… Louise Martin to osobowość telewizyjna, która w wolnym czasie próbuje odtworzyć podziwiane przez siebie ciasta przed najlepszym cukiernikiem… Ale niebieski fartuch jest mało prawdopodobny wygrać! Portale społecznościowe nie mają dla niej tajemnic, najświeższe informacje i najnowsze oferty, ona zna je wszystkie. Przygląda się życiu Twoich ulubionych gwiazd i bardzo podziwia stroje Nicky Doll w Drag Race France. Trochę zabawy na szyi

Stefan Byrne wypowiadał się w programie „Small Talk” Davida Castillo Lopeza na temat, który czasami jest uważany za tabu. Nadawca opowiedział o jego powikłaniach fizycznych i zdradził, jaką operację plastyczną przeszedł.

„To był koszmar”: Stefan Bern opowiada o swoich „niezbędnych” operacjach plastycznych Dailymotion

Reszta po ogłoszeniu

Chirurgia plastyczna to temat tabu dla wielu gwiazd, a niektóre z nich nawet nie chcą się przyznać, że się jej poddały. Ze swojej strony Stefan Bern nie miał trudności z omówieniem w programie swoich działań z Davidem Castillo Lopezem Pogawędka Od Konbiniego. Towarzysz Youri Belleris bez cienia cienia opowiadał o swoich kompleksach fizycznych, które czasami utrudniały mu życie.

Stefan Byrne prywatnie ujawnił, że był bardzo zawstydzony wypadaniem włosów, gdy miał zaledwie 25 lat… „Powiedziałeś mi to w pewnym momencie, a potem wypadły ci włosy. Czy było to dla ciebie duże zmartwienie?” David Castillo zapytał Lopeza, chcąc dowiedzieć się więcej na ten temat. To wcale nie jest żenujące, kto prezentuje Tajemnice historii Odpowiedział, że to prawda „W wieku od 25 do 28 lat był to koszmar”. Aby już nie cierpieć na ten kompleks, Stefan Bern zdecydował się na operację.

Stoi już trzydzieści lat

Aby powstrzymać coraz bardziej niepokojący go upadek, Stefan Bern podjął decyzję jeszcze przed trzydziestką. „Kiedy miałem dwadzieścia osiem lat, przeszedłem niezbędne operacje, zasadziłem i od tego czasu trzyma się dobrze. Wytrzymuje już trzydzieści lat. Bez mojego podlewania!” Powiedział żartobliwie. Jeśli chodzi o to, że się starzeje i zaczyna wykazywać pewne oznaki, gospodarz jest spokojny i akceptuje swój wiek. „Nie pasjonuje mnie fitness. Z drugiej strony ludzie mówią mi, że im jestem starszy, tym lepiej. To prawda, że ​​byłem stary w wieku 20 lat, a młodszy byłem w wieku 40 lat. A więc kiedy miałem 60 lat. ” „Zaczynamy akceptować siebie”. Ogłaszać. Dlatego ta ostatnia nie planuje w najbliższym czasie ponownie sięgać po operację, by np. spowolnić powstawanie zmarszczek. 19 listopada będzie obchodził także swoje 60. urodziny w otoczeniu bliskich mu osób, zwłaszcza Jurija, z którym jest nierozłączny. O swojej ukochanej oznajmił w sierpniu ubiegłego roku: „Youri Belleris jest królem mojego serca i życzę mu szczęścia, sukcesu, dobrobytu i radości.”

READ  Brytyjczycy są w szoku po tym, jak Kate Middleton ogłosiła, że ​​ma raka

Reszta po ogłoszeniu

Reszta po ogłoszeniu