Polska wygrywa z Bluesem

Matthew Warnier, Media365 Opublikowano w sobotę, 19 sierpnia 2023 o 22:35

W drugiej rundzie pod pomnikiem Huberta Wagnera w Krakowie „The Blues” przegrali z Polską w czterech setach.

„The Blues” nadal rozczarowują. Podczas gdy Włosi w piątek w trzech suchych setach zadali porażkę zawodnikom Andrei Gianniego, Polska odnotowała swoje pierwsze zwycięstwo pod pomnikiem Huberta Wagnera przed własną publicznością w Krakowie. Od początku to Polki objęły prowadzenie, wygrywając trzy pierwsze wymiany, a następnie budując przewagę sięgającą pięciu długości. Po powrocie do jednej jednostki na średnim dystansie Tricolores przegrali, a seria czterech punktów z rzędu zapewniła im zwycięstwo w pierwszym secie. Polska selekcja trwała nadal, ale czwarta runda była dobrą szansą dla The Blues. Początek drugiej rundy był dla nowych zwycięzców Ligi Narodów Zjednoczonych okazją do dokręcenia śrub. Po stracie pierwszego punktu, Polki zdobyły kolejną szóstkę. Początkowa przewaga, która nigdy nie była kwestionowana przez Trójkolorowych, którzy nigdy nie byli w stanie podejść bliżej niż trzy jednostki.

The Blues w meczu z Polską nie mają rozwiązania

Pierwsze wyrównanie w secie było trafne dla gospodarza turnieju. Po tym, jak wcześniej wszystko działało tak dobrze, przepis na grę Polaków pozostał niezmieniony na początku trzeciego seta. Ponieważ nowi premierzy mają nowe zmiany na swoją korzyść, wicemistrzowie z 2022 r. ukończyli kurs i wznieśli się w powietrze, ze sprzętem Francji, za który nie płaci się za wiele punktów na świecie. . Przegrywający koledzy z drużyny Irvina Ngapetha obezwładnili przeciwników na początku czwartego seta, ale ten opór był krótkotrwały. Seria czterech punktów z rzędu pozwoliła Polakom na pierwsze, decydujące przełamanie. Drugi punkt meczowy był prawidłowy (27-29, 25-16, 25-21, 25-20). Po drugiej porażce z rzędu The Blues będą starali się ratować honor w niedzielę przeciwko Słowenii, która jest niepokonana od początku weekendu dzięki zwycięstwu nad Włochami w końcówce thrillera (20-25, 25-19 , 25). -23, 21-25, 25-23).

READ  Georgina Rodriguez w pełnej skórze: pierwsze oficjalne wydanie od czasu utraty dziecka: pokaz slajdów