Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Tiramisu” zostało ujawnione w kilku przeciekach

Android 12 znajduje się teraz w centrum zastosowań, ale zespoły Google już pracują nad kolejną wersją.

Ponieważ Android 12 rozszerza się na kompatybilne urządzenia, zespoły odpowiedzialne za zielonego małego bota już pracują nad kolejną aktualizacją systemu operacyjnego. Bezpośredni konkurent dla iOS, który dostarcza zdecydowaną większość smartfonów na świecie, szykuje swoją nową aktualizację, a spoiler, będzie miał posmak tiramisu.

W rzeczywistości słynny włoski deser będzie nazwą kodową aktualizacji, która jest opracowywana wraz z zespołami zielonych robotów. Według pierwszych zrzutów ekranu, które wyciekły do ​​sieci, już teraz możemy rzucić okiem na nowe funkcje oczekiwane od Androida. Zgodnie z pierwszymi informacjami, jakie mamy, nowa aktualizacja może zawierać zupełnie nową funkcję o nazwie „Palingual”.

Nowe funkcje

Ta ostatnia powinna umożliwiać użytkownikom wielojęzycznym podanie konkretnego języka użycia dla każdej aplikacji. Mała opcja, która może wydawać się nieistotna, ale jest też świadectwem potęgi możliwości dostosowywania Androida, które już oklaskiwaliśmy Porównanie Androida i iOS.

Pozostałe informacje O ile obecnie wiemy, zespoły Google pracujące nad aktualizacją mogłyby wprowadzić nową funkcję o nazwie „TARA”. Ten ostatni jest akronimem Gospodarka zasobowa Androida, Każdej aplikacji przydzieli określoną ilość energii i rodzaje kredytów, aby oszczędzać baterię.

Nie oczekuje się żadnych dogłębnych zmian

Jeśli chodzi o ekran, jeśli zmiany nie są zbyt liczne, nadal będą widoczne. Według wszelkiego rodzaju plotek dotyczących tej przyszłej aktualizacji, Android wkrótce wprowadzi aplikację na jednej linii zegarka, co jest już możliwe w Androidzie 12. Prywatność Androida 13 Dlatego ten widok jest utrzymywany nawet wtedy, gdy użytkownik otrzymuje powiadomienia.

W tej chwili plotki skupiają się na tych nowościach, a tu i ówdzie mówimy o innych „dziwnych” opcjach. Chociaż aktualizacja jest nadal rozważana przez Google, na wypadek gdyby wersja Tiramisu została wydana w ciągu przyszłego roku, ale być może bez nowych funkcji wymienionych powyżej.

READ  Recenzja MacBooka Pro 2021: przenośny Mac Pro