Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Worlds – Julian Alaphilippe: „Najlepsze zwycięstwo w mojej karierze”

Jest królem świata. w kółko do niego. Julian Alaphilippe zachował swój tytuł planetarny na wystawie Monumental w niedzielę w Leuven (Belgia) Po niezapomnianym wyścigu historycznym. Niezupełnie wśród kandydatów Francuz rozwiał wszelkie oczekiwania w kraju, w którym jazda na rowerze jest normą. “Tak, nie będąc defetystą, chciałem stracić koszulę‘, dopóki we wtorek nie uchwyciłem ‘Allaf’ w kolumnach drużyna. Najwyraźniej nawet tego się nie spodziewał.

jeszcze nie zdawałem sobie sprawy

Czy to największe zwycięstwo w twojej karierze? tak nadal, Francuz kontynuował w długim wywiadzie. Wiele moich zwycięstw przyniosło mi wiele emocji, czy to na Tour, na Pucharze Świata, czy na klasykach, często ma to szczególny smak, ponieważ stawiam to na przeszkodzie i jest to dla mnie ważne, ale to nadal jest jeden z najpiękniejszych, jeśli nie najpiękniejszy. W Belgii, kraju kolarstwa, z tą atmosferą… Cykl, który nie należał do moich ulubionych, wciąż był dla mnie dodatkowym źródłem motywacji. Ale tak naprawdę jeszcze nie zdawałem sobie sprawy. “

światy w drodze

Voeckler, pomysłodawca niebieskich sukcesów

18 godzin temu

Alaphilippe pod koniec wysiłku: Podsumowanie drugiego tytułu mistrza świata Francuza

ale dzięki”Bodziec” a to jest “głód„Więc Alaphilippe zmienił góry. Jeśli ten Puchar Świata się zaczął, to było to po prostu”.wygrać to, przyznaje drużyna, choćby “Nie wykrzyczę tego z dachów“.”Utrzymaliśmy swoją rangę, nie robiąc wiele, ale we mnie miałam wszystkiego dosyć. Wiedziałem, że mogę tam być, być aktywnym i być ważnym elementem pod koniec wyścigu.

Tam, na chmurze w swojej tęczowej koszuli, Julien Alaphilippe teraz chce”smacznego„To historyczne podwojenie”.Jestem bardziej w tej perspektywie, aby czerpać korzyści, a wyniki historii kolarstwa i sportu są wspaniałe, jestem tak szczęśliwy i tak dumny, że mogę celebrować historię mojego sportu, to wspomnienia na całe życie, ale jestem nie robię tego wszystkiego, aby znaleźć się na listach przebojów lub w rekordach, nie wiem co“Ostrożnie, po prostu.”szczęśliwy” z “dawać uczucia„Dla ludzi” i „pasza” też (a przede wszystkim) to.

Sénéchal o Alaphilippe: „Kiedy zobaczyłem, jak atakuje… to on mnie dzisiaj zranił”

światy w drodze

„Evenepoel, nie ma piętnastu lat, nie wszyscy dotrzemy do zawodowców i zmiażdżymy wszystko”

18 godzin temu

światy w drodze

Powiedziałem sobie: „Wow, znowu! ‘: Gregoire, zaskoczony przez Alaphilippe w swoim ostatnim ataku

19 godzin temu

READ  C2500 m | Lawrence Vincent Lapointe i Katie Vincent zakwalifikowali się do półfinału