Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten nowy produkt powinien zachwycić klientów Apple

Oczekuje się, że następny iPhone Apple’a, który ma pojawić się we wrześniu, przyspieszy czas ładowania.

Wszyscy miłośnicy Apple są zgodni co do jednego: wydajność baterii iPhone’a nie jest mocną stroną marki Apple. Z każdym nowym wydaniem klienci mają nadzieję, że inżynierowie Apple wypełnią tę szczególnie irytującą lukę, zanim co roku będą rozczarowani. W tym roku może być inaczej.

>> Zapisz się do newslettera „Yahoo For You”, aby otrzymywać wszystkie przydatne informacje o swoim codziennym życiu

według plotki z Chin i wyjdź przez Frandroid Jeśli chodzi o wydanie iPhone’a 13, nadchodząca starsza wersja marki Apple będzie kompatybilna z szybszym ładowaniem przewodowym do 25W. Obecnie ładowarki do iPhone’a 12 nie są już dostępne w etui. W Apple Store za 20 watów trzeba zapłacić 25 euro. „Możliwe, że nadchodzący iPhone szybko wzrośnie do 30 W” – stwierdził Frandroid.

Odpowiedz we wrześniu

Następny flagowiec Apple powinien być dostępny w czterech wariantach: iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Nowy smartfon nie przyniesie wiele nowości w porównaniu do iPhone’a 12, który jest pierwszym telefonem obsługującym sieć 5G. Dla pewności będziesz musiał poczekać do końca lata lub wczesnej jesieni, kiedy Apple zachowa tradycyjne oprogramowanie Keynote.

Możesz być również zainteresowany tą treścią:

READ  Najlepsza funkcja VPN, która zachwyci internautów!