Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Telewizja France odpowiada po ataku Cyrila Hanouny na „Sin”.

Telewizja France odpowiada po ataku Cyrila Hanouny na „Sin”.

Cyril Hanouneh w „Touche pas à mon poste”.
Zrzut ekranu.

wideo – Historia A Przekazywanie broni przez przerwę montażową pomiędzy służbą publiczną a „Touche pas à mon poste” przez cały tydzień.

„Mówię wam: jesteśmy w stanie wojny”. W tę środę, 31 stycznia, Cyril Hanouna parodiował program „Vu” France Télévisions, nadawany każdego wieczoru o ósmej wieczorem, pomiędzy dwiema częściami audycji „C à vous” w programie France 5. W odpowiedzi na poprzednie dziennej edycji „Widzonych”, którzy zakwalifikowali się „głupi” Poprzez sekwencję montażową swojego prezentera „Touche pas à mon poste” po jego wypowiedziach skierowanych do dwóch rolników zaproszonych do jego grupy.

„Czy zdajesz sobie sprawę, że są ludzie, którym to nie przeszkadza i zarabiają więcej niż ty?”, ogłosił. Słowa powtórzone następnego dnia przez Cyryla Hanounę: „Tak, Francja jest zmęczona beneficjentami pomocy społecznej”.. Potem nastąpiły osobiste ataki na Patricka Minnisa, człowieka, któremu zawdzięczamy „Vu” i późne „Zapping” Canal+, zanim Vincent Bolloré kupił grupę. „Zasada jest taka sama jak w przypadku kanału, ale jest mniej dobra”.Cyryl opisuje Hanouneh, zanim przedstawi swoje satyryczne opowiadanie zatytułowane „The Chouf”. Rozumie słowo „obserwator” w języku potocznym lub „spojrzenie” w języku arabskim.

Dobra wojna

Niektórzy mogliby powiedzieć, że to uczciwa gra, biorąc pod uwagę, że „Vu” regularnie atakuje chuliganów z C8. W zeszłym roku w programie porównano prezentera do pasożyta. Wczorajszą obelgę słychać od czwartku, 1 lutego, kiedy przyszła kolej na reakcję France Television.

Przypomniawszy sobie fakty, Vu emituje fragmenty klipu Fabrice'a Eboué w „Inside”. Komik w jednym ze swoich skeczy mówi, że… „W każdej wiosce jest mała tawerna i w każdej małej tawernie był ktoś, kogo nazywaliśmy „wiejskim idiotą”. To był Didi. Był trochę głupi, trochę głupi, ale naprawdę go lubiliśmy, Didi..

Następnie wróć do zdjęcia z poprzedniego wydania „Touche pas à mon poste”. „Dzisiaj w telewizji jest dwóch mężczyzn, którzy podejmują ryzyko, Pascal Braud i ja”.Ogłosił Cyril Hanouneh. W tym przypadku France Télévision wzywa „Aside”, aby odpowiedział na tę zniewagę „Ale co się stało z portalami społecznościowymi? Tak się złożyło, że Didi kontaktowała się z inną Didi z drugiej wioski. I jednego dnia jest ich dwóch, potem dziesięciu, potem stu, a potem miliona.”. Poniżej znajduje się zdjęcie goryla drapiącego się po głowie i wyglądającego podejrzanie.

READ  W okresie prognozy 2022-2028 przewiduje się szybki wzrost rynku domowych i wewnętrznych centrów rozrywki

Zobacz też – Naciśnięcie „Widziałem” „przywraca” słowa Carole Bouquet w obronie Gérarda Depardieu

” data-script=”https://static.lefigaro.fr/widget-video/short-ttl/video/index.js” >