Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taylor Swift dołączyła do Travisa Kelce’a na scenie podczas jej ostatniego koncertu w Londynie

Taylor Swift dołączyła do Travisa Kelce’a na scenie podczas jej ostatniego koncertu w Londynie

Jeffa Bachauda/AFP Taylor Swift podczas koncertu w Lyonie, 2 czerwca 2024 r.

Jeffa Bachauda/AFP

Taylor Swift podczas koncertu w Lyonie, 2 czerwca 2024 r.

Muzyka – Taylor Swift może liczyć na nową tancerkę. Jej towarzysz Travis Kelce, na co dzień amerykański piłkarz, pojawił się na scenie i wykonał kilka kroków tanecznych podczas ostatniego koncertu amerykańskiej piosenkarki w Londynie w niedzielę 23 czerwca.

Travis Kelce, ubrany jak pozostali tancerze, w czarny kapelusz i frak, wszedł na scenę, gdy rozpoczęło się intro utworu. Poradzę sobie ze złamanym sercem. Jak widać na filmach nagranych przez fanów na widowni, podążał za choreografią, a nawet podrywał Taylor Swift.

Gwiazda popu jest obecnie w trasie koncertowej Eras Tour. Był to jego trzeci i ostatni występ w Londynie, na stadionie Wembley, przed kolejnym w Dublinie. Piosenkarka przejechała już przez Francję, w Paryżu między 8 a 12 maja, a następnie w Lyonie 2 i 3 czerwca.

READ  Numery internetowe

Hugh Grant, Ashton Kutcher i Mila Kunis odpuścili

Podczas trzech wieczorów w Londynie wiele gwiazd tańczyło do piosenek Taylor Swift, a Mila Kunis, Ashton Kutcher i Tom Cruise kołysali się w rytm muzyki. pozbyć się Pojawia się także w filmach zamieszczanych w mediach społecznościowych.

W programie X brytyjski aktor Hugh Grant podziękował Amerykaninowi za ten koncert ” nie do wiary „. Naśmiewał się także ze swojego przyjaciela Travisa Kelce’a “Doskonałe, ale gigantyczne”. „Wielkie podziękowania od starego londyńskiego chłopca, jego żony i szczęśliwego 8-latka”.Skończył.

Taylor Swift powróci do Londynu w ramach trasy koncertowej Eras Tour, która odbędzie się w dniach 15–20 sierpnia. Następnie zrobi sobie długą przerwę, zanim zakończy swoje tournée po Ameryce Północnej trwające od października do grudnia 2024 r.

Zobacz także na HuffPost :