Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tak zdenerwowany swoimi dziećmi, podjął drastyczną decyzję od czasu pandemii Covid-19

Tak zdenerwowany swoimi dziećmi, podjął drastyczną decyzję od czasu pandemii Covid-19

Jean-Luc Richman został dotknięty przez Covid-19

Powrót Jeana-Luca Richmana! Gospodarz gwiazdy 12 uderzeń w południe, który gra Léo Matteï na TF1, wskazał 4 kwietnia, że ​​zaraził się koronawirusem.

To jest wyjaśnienie ” To naprawdę cię przygnębia. Byłem taki zmęczony przez dwa tygodnie. Dopiero teraz zaczynam się trochę wspinać po zboczu. Mylisz dzień z nocą, Nie masz żadnej mocy, nic narzucaćI Nie masz już ochoty na jedzenie. Nie masz już motywacji », Zidentyfikował poprzedniego gospodarza Z’Amours We Francji 2.

« W rzeczywistości, kiedy mówię, że się kurczy, to dlatego, że w pewnym momencie Kiedy mylisz smaki, kiedy nie czujesz, jest to bardzo skomplikowane – Potwierdziła towarzyszka, Natalie LeCoultre. W felietonach Objeki mieliśmy okazję namalować jego portret. Jest kobietą, która ma wiele talentów i jest bardzo blisko z mężem, aby pomóc mu w produkcji jego filmu telewizyjnego.

Jean-Luc Richman radykalnie przestrzega zasad

Jego fani są teraz uspokojeni! Jean-Luc Richman wyszedł z lasu od 14 kwietnia. ” To wszystko, w końcu przestał działać i teraz mam negatywny wynik dla Covid! Dziękuję, a przede wszystkim siłę i odwagę wszystkim swoim opiekunom. kocham Cię „Wyjaśnił, zrelaksowany, zanim poszedł zbyt szybko, aby zobaczyć swoją babcię, co jest lekkomyślnym aktem dla wielu fanów. Potępiać. Jednak prezenter zauważa, że ​​jest bardzo czujny w stosunku do Covid-19.

Jeśli w Journal du Dimanche z 18 kwietnia sprecyzuje, że jego dzień odpoczynku zaczyna się od brunchu z małymi dziećmi – czwórką z nich wciąż w domu – przyrządzaniu miękkich jajek, uważa się go za niezwykle ostrożnego.

„Dopóki w nim mieszkamy, ważne jest najmniejsze źródło uczucia, uczucia i transportu. Wyobraź sobie, że nie całowałem moich dzieci ani ich nie przytulałem przez rok ze względu na zasady sanitarne!” Zejdź na dół. Dlatego ostrzeżenie nie przeszkodzi skażenie prezentera TF1, który docenił jego istnienie wiele Dni są nadal zarażone wirusem przez ich dzieci …

READ  Trzy regiony wycofują swoją decyzję anty-LGBT

Bardzo znany gospodarz

Jean-Luc Richman urodził się w Tuluzie w 1960 roku. Przez dziesięć lat ćwiczył karate na ważnym poziomie, zanim został zatrzymany w połowie podróży. Poważny wypadek motocyklowy. Bardzo długa rekonwalescencja, a następnie okres na wózku inwalidzkim, który dodaje mu silnego umysłu. Ale ten złożony okres został pokonany dzięki walce z osobą, która się stałaJeden z ulubionych oferentów Francuzów.

W wieku 20 lat Jean-Luc Richman rozpoczął karierę w radiu, a następnie zrobił błyskotliwą karierę w telewizji. Zaczyna się od zrobienia głosu w serialu Sąd Oraz do gier telewizyjnych na TF1. ale to To w France 2 widzimy go po raz pierwszy na antenie. Jest bardziej popularny zwłaszcza w animacji Rogi (1995-2000).

W 2000 roku prezenter pojawił się na TF1, aby zorganizować grę telewizyjną, Uważaj, jak chodzisz! (2001-2010). Od 2010 roku kieruje grą 12 strajków w południe. Ta gra zdobywa bardzo satysfakcjonujących fanów. Miliony ludzi podążają za tym programem. Liderzy TF1 są bardzo zadowoleni. Był nawet gospodarzem prime time.

Jean-Luc Richman regularnie udostępnia publiczność w sieciach społecznościowych. Jest bardzo aktywny na swojej stronie na Instagramie. Często umieszcza tam zdjęcia i filmy. Ponadto toMiłośnik komedii, nadal jest członkiem Ligi Improwizacji, gra w teatrze w kilku przedstawieniach.

Zrobił kilka występów w Widowisko telewizyjne (Józefina Anioł Stróż), Potem dostał bardziej konsekwentne role: w 2011 roku w Victor Sauvage A w 2013 o godz Liu Matti, generał dywizji górników. Jeśli chodzi o emocje, Jean-Luc Richman mieszka z Natalie. Razem mają troje dzieci: Swan, Rosalie i Hugo.