Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ta wspaniała gra jest BEZPŁATNA (przez kilka dni)!

Doświadczeni gracze wiedzą o tym, a gry niezależne często okazują się niesamowitymi samorodkami, cennymi klejnotami, którymi można się cieszyć, ale także dzielić się nimi. Dziś studio Bedtime Digital Games zapowiada swoją flagową grę apokryficzny, fikcyjny Będzie bezpłatny przez ograniczony czas kilku dni. Ta wiadomość ma na celu uczczenie zbliżającego się wydania drugiego opusu, na który czekamy z niecierpliwością.

To gra niezależna, tak jak lubimy

Ci, którzy jeszcze nie wiedzą apokryficzny, fikcyjny Zdecydowanie przegapiłem coś wspaniałego. W tej przygodowej grze akcji Dusty gra w świecie, który chce być symbolem ludzkiej duszy. Nękany wątpliwościami i nękany koszmarami, Dusty musi odzyskać dawną odwagę, by stawić czoła zakrętom tego posiniaczonego mózgu. Towarzyszy mu Piper, wieczna optymistka, która pomoże mu w jego wyprawie.

Uwielbiamy jego zawsze epickie bitwy, jego kolorowy świat, a także specjalnie zaprojektowaną atmosferę muzyczną oraz ręcznie rysowaną grafikę. piękny świat apokryficzny, fikcyjny Więc będzie wolny od 2 do 9 marca, kiedy zostanie wydany Rysunek 2: Dolina Creedkontynuacja oczekiwanego już sukcesu.

Rysunek 2 już wkrótce

W drugiej części nasi bohaterowie otrzymują tę samą misję, co w pierwszej grze i nadal będą musieli polegać na swojej przyjaźni, aby położyć kres panowaniu koszmarów. Kierunek tym razem to Valley of Contentment, czyli mroczne środowisko znajdujące się na końcu drogi pełnej pułapek. Nadal znajdziemy te same muzyczne bitwy, co w pierwszej grze z serii, a także jej uroczą grafikę.

Przypomnienie, apokryficzny, fikcyjny Został wydany w 2017 roku i od tego czasu osiągnął 1 milion sprzedaży na PC, co jest niemałym wyczynem dla gry niezależnej. Rysunek 2: Dolina Creed Czy to się uda? Odpowiedź pochodzi z 9 marca. Tutaj znajdziesz cztery gry, na które najbardziej czekamy w tym miesiącu.

READ  Dying Light 2 ukaże się 7 grudnia - wiadomości