Szkocja: Kingsley Coman jest gotowy zająć miejsce Ousmane Dembele

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Po zarezerwowaniu biletu kwalifikacyjnego na Mistrzostwa Europy 2024, które odbędą się w Niemczech w dniach 14 czerwca – 14 lipca 2024 r., dzięki piątkowemu zwycięstwu nad Holandią (1-2), francuska drużyna nie zadowoliła się odrobiną kawałek Szkocji. (4-1) na trawie stadionu Pierre Maurois w Lille. W tym towarzyskim meczu trener Didier Deschamps wykonał proste manewry w swoim stylu gry 4-3-3. Jeśli przywrócony na środek pola Benjamin Pavard zmonopolizował światło reflektorów, uwagę przyciągnęły także zmiany w ataku, gdyż w odróżnieniu od meczu z Oranje, kapitan Kylian Mbappe nie był sprzymierzony z Randallem Kolo-Mwanim i Kingsleyem Comanem, ale obok Ousmane’a Dembélé i Olivier Giroud w ataku. O ile napastnik Milanu spełnił swoją rolę nr 9, powodując znacząco rzut karny, o tyle były zawodnik Barcelony miał więcej trudności. Co gorsza, w jego miejsce gromkim wejściem pojawił się Kingsley Coman. Jak wycofać dokumenty na nadchodzące rozejmy?

„Mecz dał nam pewność. Wśród elementów ofensywy znajduje się również wzmocnienie sprzętu, który najprawdopodobniej dla grupy, która tu jest, poradzi sobie z niskimi temperaturami. a mis quatre donc’ bardzo dobrze”Następnie przez głośnik ogłosił trener Francji Didier Deschamps TF1Nastąpiło to po wielkim zwycięstwie odniesionym przez jego zespół (4-1). Bo wygrywanie jest dobre, ale wygrywanie w celu otwarcia ławki rezerwowych jest jeszcze lepsze.

Do czytania
Francja – Szkocja: Didier Deschamps chwali Kyliana Mbappé

Wejście Koemana wiąże się z rozczarowaniem Dembele

Wchodząc na mecz w 64. minucie, Kingsley Coman doskonale wiedział, że to pół godziny będzie ważne. Nawet jeśli wynik jest naprawdę dobry, a mecz będzie tylko meczem towarzyskim pod koniec przerwy reprezentacyjnej, w tak dużej drużynie, jak reprezentacja Francji, gdzie rywalizacja jest zacięta, wszystkie okazje są dobre, aby wykorzystać je. Były paryżanin potrzebował zaledwie sześciu minut, aby zdobyć gola (70), gdy otrzymał strzał od Antoine’a Griezmanna, który trafił w poprzeczkę. Uderzył oszałamiającym strzałem w prawą stronę szkockiego pola karnego, który trafił w poprzeczkę, po czym po raz czwarty tego wieczoru pokonał bramkarza Tartan Army. Tym osiągnięciem, jego szóstym w barwach Bluesa, Koeman daje sobie pierwszego gola dla Francji od 2020 roku.

Niedługo potem napastnik Bayernu Monachium posłał perfekcyjną piłkę do Marcusa Thurama (81. minuta) głęboko w bramce, który niestety trafił w poprzeczkę Liama ​​Kelly’ego. To właśnie nazywamy produktywnym wkładem: wydajność, różnorodność, żywotność, rytm… Mieszkaniec Paryża stworzył bardzo czysty egzemplarz kilka dni po przydzieleniu zadania naszym kolegom. Figara : „To przekracza moje możliwości. Wiem, że moja gra nie skupia się na statystykach i jeśli wszyscy będą o tym myśleć, nie wygrasz. Musi istnieć mieszanka zdecydowanych graczy i tych, którzy robią zakupy w imieniu innych. Piłka nożna to nie tylko o statystyki.Oczywiście, jako atakujący gracz, również jesteśmy oceniani pod tym względem, ale nie jest to nieuniknione.a następnie obszernie zadeklarował w tym kluczowym wywiadzie, podczas którego mówił o swojej determinacji, by zaistnieć wśród bluesa, pomimo wciąż dziewiczego rekordu w selekcji.

Kiedy jeden gracz śpiewa, głos innego gracza może brzmieć rozstrojony. Jako napastnik wieczoru na prawym skrzydle, którego doskonale zastąpił Kingsley Coman, nazywa się Ousmane Dembélé. Paryżanin, który jak zwykle dużo się kręcił, próbował, ale najczęściej jego próby kończyły się niepowodzeniem. Prawa strona The Blues, pozbawiona mechaniki, ucierpiała w porównaniu z lewym skrzydłem, które jest bardziej inspirowane ofensywą. Na początku drugiej połowy Dembélé służył w składzie Kyliana Mbappe, któremu brakowało spontaniczności, aby odwrócić losy spotkania. Tak więc były zawodnik Barcelony i Borussii Dortmund na pewno nie stracił swojego miejsca w drużynie The Blues przez prosty mecz towarzyski, w którym jego zespół w dużej mierze wygrał, ale należy o tym pamiętać ze wszystkimi elementami ataku w szeregach drużyny. Didier Deschamps Hierarchia może zostać zmieniona bardzo szybko, zwłaszcza jeśli bezpośredni rywale, tacy jak Koeman, będą wykorzystywać swoje minuty na takie występy. Już będąc w centrum uwagi Paris Saint-Germain, Ousmane Dembélé musi zareagować, aby wrócić lepiej.