Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szef kuchni James Martin schudł trzy kilogramy, jedząc tę ​​bogatą w białko żywność dwa razy dziennie

Szef kuchni James Martin schudł trzy kilogramy, jedząc tę ​​bogatą w białko żywność dwa razy dziennie

Bardzo bogata w białko, ta żywność jest odchudzającym sprzymierzeńcem szefa kuchni Jamesa Martina, który pomaga zachować sylwetkę podczas zabawy.

Znany szef kuchni James Martin, znany z pysznych sobotnich śniadań, niedawno ujawnił swój nowy sposób odżywiania. Ogłoszenie to wzbudziło zainteresowanie internautów, gdyż ta niewielka zmiana pozwoliłaby mu schudnąć trzy kilogramy, zachowując przy tym zamiłowanie do dobrego gotowania.

James Martin zdradza, jakie produkty spożywcze sprawiły, że szybko schudł trzy kilogramy

W 51, atrybuty Jamesa Martina Jeśli chodzi o gotowanie, nie można już tego udowodnić. Szef kuchni, mimo zamiłowania do wyśmienitych potraw, przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i zdrowia. Dlatego przyjął zaskakujący nawyk: jedzenia tego samego dania dwa razy dziennie przez kilka miesięcy. Ta rutyna nie tylko zapewni mu uczucie sytości na długi czas, ale także przyczyni się do utraty wagi.

© ChutongLin Instagram

bogaty w Kwasy tłuszczowe i Omega 3Łosoś również stanowi bardzo wysoki procent Jedz dobre białko : Od 22 do 25 gramów do 100 gramów. Należy jednak pamiętać, że białka są niezbędne podczas diety, gdyż zapewniają uczucie sytości. Do tego na przykład sałatka i owoce Łosoś Jest niskokaloryczny i szybko zapewnia efekt sytości. Należy pamiętać, że większość ryb zawiera mniej kalorii niż inne źródła białka, takie jak wołowina czy drób.

Znaczenie stosowania zróżnicowanej i zbilansowanej diety

Jednak James Martin podkreśla: Aby skutecznie schudnąć, należy przestrzegać zróżnicowanej diety. Według niego odchudzanie to przede wszystkim kwestia równowagi. Trzeba pozbyć się złych nawyków, zastępując je zdrową dietą. Nie ma więc sensu stosować restrykcyjnej diety, najważniejsza jest konsumpcja Produkty wysokiej jakości, nieprzetworzone, w dobrej ilości. Aby to zrobić, możesz włączać do swoich potraw więcej naturalnych produktów i gotować je w domu, jeśli to możliwe. Ostatecznie podkręci to Twój metabolizm i przyczyni się do redukcji masy tłuszczowej.

Naturalna woda tłumiąca apetyt
© Pixabay/Pexels

Nie mniej ważny: woda. „Woda jest kluczem– zwierza się szef kuchni brytyjskim mediom Poczta z Birmingham. Z wiekiem zdaję sobie sprawę, że nie muszę chodzić na siłownię, bo i tak cały czas ćwiczę. Woda utrzymuje zdrowie mózgu i skóry. Utrzymuje koncentrację. To niesamowite, jak ożywiony jest twój mózg, kiedy rezygnujesz z napojów gazowanych.„Tak naprawdę nasz organizm będzie miał trudności z odróżnieniem pragnienia od głodu i będzie się z nami komunikował w ten sam sposób. W tym sensie codzienne picie większej ilości wody umożliwiłoby redukcję Głód i uczucie sytości na dłużejDodatkowo korzystnie wpływa na naszą skórę. Do mądrych!

READ  Największa burza słoneczna, jaką kiedykolwiek zarejestrowano na Ziemi, odsłoniła francuskie drzewa!