Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Światowy Dzień Otyłości – obejrzyj śledztwo Morandini Live dotyczące zastrzyku, który zrewolucjonizował odchudzanie bez wysiłku dzięki Mongaro lub Ozembec i objaśnieniom doktora Sidneya Ohany – wideo

Światowy Dzień Otyłości – obejrzyj śledztwo Morandini Live dotyczące zastrzyku, który zrewolucjonizował odchudzanie bez wysiłku dzięki Mongaro lub Ozembec i objaśnieniom doktora Sidneya Ohany – wideo

Dziś Światowy Dzień Otyłości i podobno trwa rewolucja, o czym Morandini Live relacjonował dziś rano w CNews. Proste zastrzyki raz w tygodniu pomogą Ci schudnąć bez wysiłku, bez wysiłku. Słyszeliście o tym od wpływowych osób we Francji, od amerykańskich gwiazd, nadawcy gwiazd Oprah Winfrey, piosenkarza Robbiego Williamsa, a nawet miliardera Elona Muska, nie wspominając o Kardashianach, Kelly Osbourne, a nawet wspomina się nazwisko Lady Gagi.

Marki nazywane są Ozempic lub Munjaro. Lekarze uważają, że to prawdziwa rewolucja.

Za granicą pacjenci to kupują, popyt rośnie, a fabryki nie są już w stanie nadążać.

Producenci, w tym we Francji, inwestują dziesiątki miliardów euro w budowę fabryk.

Magazyn Science określił te leki jako „odkrycie roku 2023”. Monjaro to marka terizpatidu, leku na receptę do wstrzykiwań.

Chociaż tyrzepatid okazał się skutecznym środkiem odchudzającym, nie jest zatwierdzony do leczenia nadwagi i otyłości. To może się zmienić w przyszłości. Jednak jego producent otrzymał zgodę Agencji ds. Żywności i Leków na rozpoczęcie przyspieszonego procesu rejestracji tego leku jako leku na otyłość.

Jak działa Monjaro lub Terzpatide?

Lek ten sztucznie stymuluje dwa hormony, które są naturalnie uwalniane w organizmie po jedzeniu:

  1. Peptyd glukagonopodobny-1 (GLP-1): Ten hormon jelitowy stymuluje trzustkę do wytwarzania większej ilości insuliny w odpowiedzi na pokarm, co wpływa na poziom cukru we krwi. Hormon ten hamuje także apetyt i zwiększa uczucie sytości.
  2. Zależny od glukozy peptyd insulinotropowy (GIP): Hormon ten stymuluje również uwalnianie insuliny z trzustki podczas trawienia.

Jaka jest różnica między Ozimbiciem a Mongaro?

Ozempic i Mounjaro mają ze sobą wiele wspólnego. Obydwa leki zostały zatwierdzone do leczenia przez EMA i FDA Cukrzyca typu 2. To musi być jedno i drugie zastrzyk Raz w tygodniu w brzuch, udo lub ramię. Obydwa stymulują działanie hormonu jelitowego GLP-1. Ale są też różnice: olimpijczycy tylko naśladująJeden hormon jelitowyMonjaro naśladuje dwa: GLP-1 i GIP.

READ  Rakieta SpaceX dotrze do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Ale czy to naprawdę jest skuteczne, czy to naprawdę łatwy cud, jakie jest ryzyko, jaka jest cena i kiedy znajdziemy go we Francji?

the Doktor Sidney Ohana odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące tego cudu, który nie byłby bezpieczny, zwłaszcza przy niewielkiej utracie wagi!