Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sweetbrand otwiera nową fabrykę w Polsce

Alternatywny tekstAlternatywny tekstAlternatywny tekstSweetbrand Premium Group informuje o otwarciu nowej fabryki Sweetbrand Poland, zajmującej się produkcją wysokiej jakości niestandardowych pudełek z twardego drewna na towary luksusowe. Prowadzona przez Bokton Budco z 35-letnim doświadczeniem na rynku Bolton – w pełni zautomatyzowana baza w Gdańsku ma na celu zapewnienie dostaw na całym rynku europejskim przy zmniejszonych kosztach wysyłki i skróconym czasie tranzytu.

Alternatywny tekst

„Mamy doskonałe możliwości w zakresie wysokiej jakości opakowań w Chinach i Wietnamie, ale zaczęliśmy rozważać produkcję w Europie około dwa lata temu. Wydaje się, że jest to prawie przesądzony wniosek, biorąc pod uwagę zakłócenia wywołane epidemią i niestabilnością rynków azjatyckich, „wyjaśnia Jait Punny, współzałożyciel Sweetbrand Group.

Kierownik zakładu Bokton Butko dodał: „Czas transportu i koszty wysyłki z Chin do Europy znacznie wzrosły. Jeśli czas produkcji i koszty pracy są nieco wyższe w Polsce, dostawa 12-metrowego kontenera w Chinach może zająć od czterech do pięciu tygodni, a następnie od pięciu do siedmiu tygodni, aby wysłać go do Chin. Europa. Ponadto, biorąc pod uwagę ostatnie kilka miesięcy, koszty wysyłki wzrosły o cztery lub pięć czynników, z 2000 do 10 000 USD za 12-metrowy kontener. Na przykład ładunek ciężarówki z towarami z Polski do Niemiec kosztuje od 850 do 1300 dolarów, a podróż można ukończyć w trzy dni ”. Zespół zaprasza marki, aby niemalże odkryły fabrykę i jej wyposażenie, co w zdrowym środowisku nakłada o wiele więcej ograniczeń na poruszanie się.

Alternatywny tekst

„Podjęliśmy również strategiczną decyzję o przeniesieniu druku offsetowego wymaganego do produkcji tych twardych pudełek, ponieważ w Polsce jest wiele wysokiej klasy drukarek o dużej wydajności.

Hodowla jest zabroniona bez pisemnej zgody lub wsparcia Emballage Digest.

READ  Wspólne ćwiczenia wojskowe Ukrainy ze Stanami Zjednoczonymi, Polską i Litwą